Кондратюк Олена Петрівна

Невролог
Лікар Кондратюк Олена Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує неврити, вегетосудинну дистонію та грижу міжхребцевих дисків, мігрені, приймає пацієнтів з остеохондрозом, неврологічними та імунними розладами, які перенесли інсульт і з хворобами кровоносних судин.

Александра
Недавно перенесла неврит лицевого нерва. Заболевание сложное, очень боялась, что будут осложнения или не удастся вылечить полностью. Но Елена Петровна серьезно и ответственно подошла к лечению, за что я очень благодарна. Все прошло без последствий и теперь я здорова.
Ксенія
Страждала від мігрені і сподівалась, що вона пройде сама. Але потім друзі порадила піти до Олени Петрівни. Їй справді вдалось мені допомогти. Вона призначила препарати для лікування і тепер мене вже не турбують головні болі. Дуже вдячна
Тетяна
Дуже задоволена роботою лікаря . Людина своєї справи! Все доступно пояснює ! Лікування допомагає! І як людина супер
Таїса
Лікар з великої літери.Висококваліфікований спеціаліст.Нажаль сьогодні такі лікарі це рідкість.Ліукар яка дійсно лікує ,має досвід,порядна,вихована.Знає як поспілкуватися з пацієнтом,як підібрати правильне лікування.Дякую Вам!