Діденко Наталія Володимирівна

Дерматолог
Викликати лікаря додому
Доктор займається діагностикою та лікуванням новоутворень шкіри. Виконує видалення доброякісних новоутворень. Також лікує патології шкіри та її придатків (нігтів, волосся, сальних і потових залоз). Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнта.

Катерина
Хочу сказати, що я дуже задоволена лікуванням у Діденко Н.В. Лікарка кваліфікована та приемна. Вилікувала мені грибок на правій нозі, якій з'явився після невдалого педикюру. Дуже вдячна за допомогу. Буду рекомендувати всім знайомим.

• 2012 р. - закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І Я. Горбачевського;
  • 2013 р. - пройшла спеціалізацію в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика з "патологічної анатомії".

Курси

• закінчила курси спеціалізації за фахом "дерматовенерологія", а так само курс косметології;
  • має сертифікат слухача курсів "Дерматоскопічні аспекти в загальній дерматології" та "Курсів дерматоскопії";
  • 2016 р. - "Дерматоскопія новоутворень шкіри", м. Київ;
  • 2016 р. - "Сучасні методи діагностики та лікування новоутворень шкіри", м. Київ;
  • 2017 р. - "Диференціальна діагностика і вибір тактики лікування при гемангіомах і гемангіомоподобних новоутвореннях шкіри", м. Київ;
  • 2017 р. - "Новоутворення шкіри. Нове в діагностиці та лікуванні", м. Київ;
  • 2018 р. - "Новітні тенденції лікування і профілактики дерматовенерологічних та косметологічних проблем в рамках доказової медицини", м. Львів;
  • 2018 р. - "Український конгрес дерматоскопії", м. Київ;
  • 2018 р. - "Інфекції шкіри і її придатків. Основні дерматологічні синдроми чутливої ​​шкіри обличчя", м. Львів.