Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Бабійчук Олена Євгеніївна

Дерматовенеролог, Косметолог
4 роки досвіду
5,00
Консультація 300 грн.
Лікар займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Лікує екзему, розацеа, нейродерміт, псоріаз, атопічний дерматит, вугрову хворобу. Виконує видалення різних новоутворень (папіломи, бородавки, невуси). Проводить дерматоскопію. В роботі використовує такі методи, як кріотерапія і кріодеструкція.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Рівне вул. Симона Петлюри, 19

Відгуки пацієнтів

Вікторія
12 марта '19р.
Щиро дякую лікарю Бабійчук О.Є., яка допомогла вилікувати грибок на нігтях лівої ноги. Дуже сподобався стиль ведення консультації: спокійний, ввічливий, уважний. Діагноз визначила одразу, однак для підтвердження зробили аналізи. Лікування допомогло. Я дуже вдячна за можливість носити відкрите взуття.
9
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2013 р. - навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського, Лікувальна справа;
  • 2014 р. - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера»;
  • 2015 р. - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Курсі

  • постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти: читання спеціальної нової медичної літератури, відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.