Бабійчук Олена Євгеніївна

Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Лікує екзему, розацеа, нейродерміт, псоріаз, атопічний дерматит, вугрову хворобу. Виконує видалення різних новоутворень (папіломи, бородавки, невуси). Проводить дерматоскопію. В роботі використовує такі методи, як кріотерапія і кріодеструкція.

Вікторія
Щиро дякую лікарю Бабійчук О.Є., яка допомогла вилікувати грибок на нігтях лівої ноги. Дуже сподобався стиль ведення консультації: спокійний, ввічливий, уважний. Діагноз визначила одразу, однак для підтвердження зробили аналізи. Лікування допомогло. Я дуже вдячна за можливість носити відкрите взуття.

• 2013 р. - навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського, Лікувальна справа;
  • 2014 р. - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера»;
  • 2015 р. - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Курсі

• постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти: читання спеціальної нової медичної літератури, відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.