Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Спермограма у Львові

Послуга Ціна
Загальний аналіз сперми 200 грн
Спермограмма 300 грн
Спермограмма 300 - 500 грн
Спермограма з комп'ютерним аналізом 400 грн

Сперматограма — аналіз, що дозволяє визначити фізичні властивості, хімічний, клітинний склад та кількість сперматозоїдів. Досліджувані показники досить мінливі. Тому у разі виявлення незначних відхилень від норми пацієнт направляється на повторне дослідження.

Основні показання

Передумови для призначення сперматограми:

 • підтвердження або спростування чоловічого безпліддя;
 • оцінка особливостей сперми задля призначення терапії;
 • підозра на простатит, гормональний дисбаланс, урологічні та інфекційні хвороби;
 • оцінка дієвості лікування;
 • підготовка до процедур, що допомагають подолати безпліддя.

Як підготуватись до дослідження

Перед здачею аналізу потрібно дотримуватись простих правил.

 • Харчуватись повноцінно, особливу увагу звернути на достатню кількість вітамінів. Прибрати із раціону каву, жирну та смажену їжу. Так сперматозоїди будуть швидкими та здоровими.
 • Не вступати у сексуальну близькість упродовж не менше двох, але не більше семи діб. Часті статеві контакти спричиняють зменшення кількості сперматозоїдів, а тривала відсутність сексуальної близькості — загибель старих сперматозоїдів та підвищення їхньої кількості у досліджуваний матеріалі.
 • Упродовж тижня не вживати алкоголю та наркотичних речовин. Вони зменшують швидкість руху та змінюють форму сперматозоїдів, підвищують кількість нездатних до запліднення.
 • Не здавати аналіз протягом тижня після лікування недуг органів сечостатевої системи, а також під час гострих респіраторних захворювань.
 • Уникати загального перегрівання організму, оскільки це негативно впливає на формування сперматозоїдів.
 • Не піддаватись важким фізичним навантаженням. Молочна кислота погіршує показники сперми.
 • Уникати стресів. Зміни у гормональному фоні спричиняють хибні результати сперматограми.
 • За погодженням із лікарем скасувати масаж простати. Останній позитивно впливає на насінну рідину та викривляє результати.
 • Відпочинок та повноцінний сон — обов’язкові передумови аналізу.

Особливості аналізу

Аналіз хворий здає самостійно шляхом мастурбації. Для рідини призначена спеціальна стерильна ємність. Досліджуваний матеріал доставляється до лабораторії не пізніше 40 хвилин після сім’явиверження.

3 відгука
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
7
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
8
Підчепив інфекційну хворобу. Спочатку почитав на форумах як самотужки можна здолати цю інфекцію. Незручно було про таке лікареві розповідати, але терпіти незручності я вже не міг. Я ліки приймав, але хвороба прогресувала. Лікар обстежив мене, сказав, що ризикувати не треба. Потрібно зробити спермограму, щоб точно призначити лікування. Розумів, що зволікати немає як. Із результатами пішов до уролога та взяв із собою призначений рецепт ліків. Інфекція зникає з організму швидше, ніж я думав.
9
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Спермограма 500
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Спермограма 310
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
 • Спермограма 300
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Спермограма 250
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Спермограма 300
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00