Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Спермограма у Львові

Послуга Ціна
Спермограма 270

Сперматограма — аналіз, що дозволяє визначити фізичні властивості, хімічний, клітинний склад та кількість сперматозоїдів. Досліджувані показники досить мінливі. Тому у разі виявлення незначних відхилень від норми пацієнт направляється на повторне дослідження.

Основні показання

Передумови для призначення сперматограми:

 • підтвердження або спростування чоловічого безпліддя;
 • оцінка особливостей сперми задля призначення терапії;
 • підозра на простатит, гормональний дисбаланс, урологічні та інфекційні хвороби;
 • оцінка дієвості лікування;
 • підготовка до процедур, що допомагають подолати безпліддя.

Як підготуватись до дослідження

Перед здачею аналізу потрібно дотримуватись простих правил.

 • Харчуватись повноцінно, особливу увагу звернути на достатню кількість вітамінів. Прибрати із раціону каву, жирну та смажену їжу. Так сперматозоїди будуть швидкими та здоровими.
 • Не вступати у сексуальну близькість упродовж не менше двох, але не більше семи діб. Часті статеві контакти спричиняють зменшення кількості сперматозоїдів, а тривала відсутність сексуальної близькості — загибель старих сперматозоїдів та підвищення їхньої кількості у досліджуваний матеріалі.
 • Упродовж тижня не вживати алкоголю та наркотичних речовин. Вони зменшують швидкість руху та змінюють форму сперматозоїдів, підвищують кількість нездатних до запліднення.
 • Не здавати аналіз протягом тижня після лікування недуг органів сечостатевої системи, а також під час гострих респіраторних захворювань.
 • Уникати загального перегрівання організму, оскільки це негативно впливає на формування сперматозоїдів.
 • Не піддаватись важким фізичним навантаженням. Молочна кислота погіршує показники сперми.
 • Уникати стресів. Зміни у гормональному фоні спричиняють хибні результати сперматограми.
 • За погодженням із лікарем скасувати масаж простати. Останній позитивно впливає на насінну рідину та викривляє результати.
 • Відпочинок та повноцінний сон — обов’язкові передумови аналізу.

Особливості аналізу

Аналіз хворий здає самостійно шляхом мастурбації. Для рідини призначена спеціальна стерильна ємність. Досліджуваний матеріал доставляється до лабораторії не пізніше 40 хвилин після сім’явиверження.

Що таке спермограма?
Знайдено 4 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Олег
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
09 июня '16 г.
7
Дем'ян
Підчепив інфекційну хворобу. Спочатку почитав на форумах як самотужки можна здолати цю інфекцію. Незручно було про таке лікареві розповідати, але терпіти незручності я вже не міг. Я ліки приймав, але хвороба прогресувала. Лікар обстежив мене, сказав, що ризикувати не треба. Потрібно зробити спермограму, щоб точно призначити лікування. Розумів, що зволікати немає як. Із результатами пішов до уролога та взяв із собою призначений рецепт ліків. Інфекція зникає з організму швидше, ніж я думав.
02 октября '16 г.
8
Станіслав
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
06 сентября '16 г.
9
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,04
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Спермограма 450
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-14:00
8,68
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
 • Спермограма 270
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
8,33
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань.
 • Спермограма 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
7,19
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р.
 • Спермограма 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00