Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Інфекційна діагностика методом ПЛР у Львові

Послуга Ціна
Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150 грн

Інфекційна діагностика методом ПЛР ― полімеразна ланцюгова реакція ― це сучасний високоточний спосіб діагностики, заснований на досягненнях молекулярної біології, який дозволяє встановити наявність збудників цілого спектру захворювань шляхом багаторазового подвоєння деяких ділянок ДНК під впливом ферментів у штучно створених умовах. У наш час тест широко використовується в гінекології. ПЛР призначають вагітним на ранніх термінах вагітності та жінкам у період планування зачаття.

Основні показання

Для діагностики інфекційних хвороб із метою своєчасного лікування часто застосовують комплексний спосіб дослідження ― ПЛР 12 інфекцій. Аналіз ПЛР 12 інфекцій рекомендується виконувати за таких підстав:

  • незвичайні (занадто густі, рясні) виділення зі статевих шляхів;
  • поява свербежу, печіння і різі в ділянці інтимних органів;
  • через деякий час після незахищеного статевого контакту з випадковим партнером;
  • з метою здійснення контролю за ефективністю лікування;
  • перед оперативним лікуванням сечостатевих органів;
  • для встановлення причини безпліддя або невиношування вагітності.

Як підготуватися до дослідження

Для того щоб правильно підготуватись до здачі матеріалу, треба дотримуватись кількох простих правил, установлених лікарями:

  • не слід мати статеві стосунки за добу до здачі матеріалу;
  • не можна вживати їжу та напої перед здачею крові для дослідження (здавати треба вранці натщесерце);
  • при здачі сечі збирається перша ранкова порція в чистий стерильний контейнер.

Особливості аналізу

Процедура забору матеріалу проводиться в стерильних умовах із використанням спеціальних пристосувань. ПЛР-діагностика настільки чутлива, що виявляє навіть поодинокі бактерії та віруси, які можуть залишатися в крові після неправильно призначеного лікування або незапланованого переривання прийому ліків. Сучасні технології та нове обладнання клінік дають можливість максимально точно, швидко і професійно провести діагностику інфекцій, на яку витрачається не більше 4-6 годин. Укупі з розшифровкою весь процес займає не більше 1-2 днів.

3
5,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
1
Володимир
Хамське ставлення до клієнтів. Був записаний на прийом по телефону головним лікарем на 9 год. Коли прийшов на зазначену годину, мені на реєстрації сказали почекати пів години, тому що на 9 вже є людина. Коли я сказав, що був записаний, мені сказали, що це мої проблеми, бо треба було дзвонити на реєстрацію, а не до головного лікаря. Це зривало мої плани і я почав дратуватись. НІкому не хамив, але розмовляв надалі з адміністратором вже досить різко. Два дні потому, коли я зателефонував за результатами аналізів до головного лікаря, він вирішив за необхідне "вичитати" мене за мою поведінку. Сказав мені, що я ще замолодий, щоб так "скакати" до адміністратора(хоча ніяких образ в її сторону не звучало) і що я взагалі можу піти зі своїми аналізами "по світу" і забути дорогу в їхню клініку. Зважаючи на специфіку цього закладу, дуже не раджу звертатись до цієї клініки, через ряд причин: 1. Неспівпадіння у графіці, через що Ви втрачаєте свій час 2. Абсолютна відсутність провини за помилки зі сторони клініки 3. У випадку конфліктної ситуації - повна відсутність бажання улагодити конфлікт, а лише його ескалація. 4. Відсутність такту у головного лікаря, зважаючи на делікатні питання, які вирішує його клініка.
31 января '18 г.
5
Аня
Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого
17 июля '17 г.
1
Андрій
Клініка не відповідає очікуванню. Консультація тривала 2 хвилини. Виписали самі банальні таблетки від алергії і за ці послуги хочуть 250 грн. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!!!
11 июля '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00