Інфекційна діагностика методом ПЛР у Львові

Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150 грн

Інфекційна діагностика методом ПЛР ― полімеразна ланцюгова реакція ― це сучасний високоточний спосіб діагностики, заснований на досягненнях молекулярної біології, який дозволяє встановити наявність збудників цілого спектру захворювань шляхом багаторазового подвоєння деяких ділянок ДНК під впливом ферментів у штучно створених умовах. У наш час тест широко використовується в гінекології. ПЛР призначають вагітним на ранніх термінах вагітності та жінкам у період планування зачаття.

Основні показання

Для діагностики інфекційних хвороб із метою своєчасного лікування часто застосовують комплексний спосіб дослідження ― ПЛР 12 інфекцій. Аналіз ПЛР 12 інфекцій рекомендується виконувати за таких підстав:

• незвичайні (занадто густі, рясні) виділення зі статевих шляхів;
  • поява свербежу, печіння і різі в ділянці інтимних органів;
  • через деякий час після незахищеного статевого контакту з випадковим партнером;
  • з метою здійснення контролю за ефективністю лікування;
  • перед оперативним лікуванням сечостатевих органів;
  • для встановлення причини безпліддя або невиношування вагітності.

Як підготуватися до дослідження

Для того щоб правильно підготуватись до здачі матеріалу, треба дотримуватись кількох простих правил, установлених лікарями:

• не слід мати статеві стосунки за добу до здачі матеріалу;
  • не можна вживати їжу та напої перед здачею крові для дослідження (здавати треба вранці натщесерце);
  • при здачі сечі збирається перша ранкова порція в чистий стерильний контейнер.

Особливості аналізу

Процедура забору матеріалу проводиться в стерильних умовах із використанням спеціальних пристосувань. ПЛР-діагностика настільки чутлива, що виявляє навіть поодинокі бактерії та віруси, які можуть залишатися в крові після неправильно призначеного лікування або незапланованого переривання прийому ліків. Сучасні технології та нове обладнання клінік дають можливість максимально точно, швидко і професійно провести діагностику інфекцій, на яку витрачається не більше 4-6 годин. Укупі з розшифровкою весь процес займає не більше 1-2 днів.

Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Уляна
Побувала на прийомі у Тітовця Юрія Анатолійовича дуже задоволена консультацією.Рекомендую! Бо після такого хорошого візиту задумалось звернутись знову і піти на безкоштовну консультацію до косметолога.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів, вул. Стрийська, 204
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00
5,0
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00