Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Інфекційна діагностика методом ПЛР у Львові

Послуга Ціна
Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150 грн

Інфекційна діагностика методом ПЛР ― полімеразна ланцюгова реакція ― це сучасний високоточний спосіб діагностики, заснований на досягненнях молекулярної біології, який дозволяє встановити наявність збудників цілого спектру захворювань шляхом багаторазового подвоєння деяких ділянок ДНК під впливом ферментів у штучно створених умовах. У наш час тест широко використовується в гінекології. ПЛР призначають вагітним на ранніх термінах вагітності та жінкам у період планування зачаття.

Основні показання

Для діагностики інфекційних хвороб із метою своєчасного лікування часто застосовують комплексний спосіб дослідження ― ПЛР 12 інфекцій. Аналіз ПЛР 12 інфекцій рекомендується виконувати за таких підстав:

  • незвичайні (занадто густі, рясні) виділення зі статевих шляхів;
  • поява свербежу, печіння і різі в ділянці інтимних органів;
  • через деякий час після незахищеного статевого контакту з випадковим партнером;
  • з метою здійснення контролю за ефективністю лікування;
  • перед оперативним лікуванням сечостатевих органів;
  • для встановлення причини безпліддя або невиношування вагітності.

Як підготуватися до дослідження

Для того щоб правильно підготуватись до здачі матеріалу, треба дотримуватись кількох простих правил, установлених лікарями:

  • не слід мати статеві стосунки за добу до здачі матеріалу;
  • не можна вживати їжу та напої перед здачею крові для дослідження (здавати треба вранці натщесерце);
  • при здачі сечі збирається перша ранкова порція в чистий стерильний контейнер.

Особливості аналізу

Процедура забору матеріалу проводиться в стерильних умовах із використанням спеціальних пристосувань. ПЛР-діагностика настільки чутлива, що виявляє навіть поодинокі бактерії та віруси, які можуть залишатися в крові після неправильно призначеного лікування або незапланованого переривання прийому ліків. Сучасні технології та нове обладнання клінік дають можливість максимально точно, швидко і професійно провести діагностику інфекцій, на яку витрачається не більше 4-6 годин. Укупі з розшифровкою весь процес займає не більше 1-2 днів.

3
5,0
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00