Інфекційна діагностика методом ПЛР у Львові

Послуга Ціна
Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150 грн

Інфекційна діагностика методом ПЛР ― полімеразна ланцюгова реакція ― це сучасний високоточний спосіб діагностики, заснований на досягненнях молекулярної біології, який дозволяє встановити наявність збудників цілого спектру захворювань шляхом багаторазового подвоєння деяких ділянок ДНК під впливом ферментів у штучно створених умовах. У наш час тест широко використовується в гінекології. ПЛР призначають вагітним на ранніх термінах вагітності та жінкам у період планування зачаття.

Основні показання

Для діагностики інфекційних хвороб із метою своєчасного лікування часто застосовують комплексний спосіб дослідження ― ПЛР 12 інфекцій. Аналіз ПЛР 12 інфекцій рекомендується виконувати за таких підстав:

• незвичайні (занадто густі, рясні) виділення зі статевих шляхів;
  • поява свербежу, печіння і різі в ділянці інтимних органів;
  • через деякий час після незахищеного статевого контакту з випадковим партнером;
  • з метою здійснення контролю за ефективністю лікування;
  • перед оперативним лікуванням сечостатевих органів;
  • для встановлення причини безпліддя або невиношування вагітності.

Як підготуватися до дослідження

Для того щоб правильно підготуватись до здачі матеріалу, треба дотримуватись кількох простих правил, установлених лікарями:

• не слід мати статеві стосунки за добу до здачі матеріалу;
  • не можна вживати їжу та напої перед здачею крові для дослідження (здавати треба вранці натщесерце);
  • при здачі сечі збирається перша ранкова порція в чистий стерильний контейнер.

Особливості аналізу

Процедура забору матеріалу проводиться в стерильних умовах із використанням спеціальних пристосувань. ПЛР-діагностика настільки чутлива, що виявляє навіть поодинокі бактерії та віруси, які можуть залишатися в крові після неправильно призначеного лікування або незапланованого переривання прийому ліків. Сучасні технології та нове обладнання клінік дають можливість максимально точно, швидко і професійно провести діагностику інфекцій, на яку витрачається не більше 4-6 годин. Укупі з розшифровкою весь процес займає не більше 1-2 днів.

5,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Володимир
Хамське ставлення до клієнтів. Був записаний на прийом по телефону головним лікарем на 9 год. Коли прийшов на зазначену годину, мені на реєстрації сказали почекати пів години, тому що на 9 вже є людина. Коли я сказав, що був записаний, мені сказали, що це мої проблеми, бо треба було дзвонити на реєстрацію, а не до головного лікаря. Це зривало мої плани і я почав дратуватись. НІкому не хамив, але розмовляв надалі з адміністратором вже досить різко. Два дні потому, коли я зателефонував за результатами аналізів до головного лікаря, він вирішив за необхідне "вичитати" мене за мою поведінку. Сказав мені, що я ще замолодий, щоб так "скакати" до адміністратора(хоча ніяких образ в її сторону не звучало) і що я взагалі можу піти зі своїми аналізами "по світу" і забути дорогу в їхню клініку. Зважаючи на специфіку цього закладу, дуже не раджу звертатись до цієї клініки, через ряд причин: 1. Неспівпадіння у графіці, через що Ви втрачаєте свій час 2. Абсолютна відсутність провини за помилки зі сторони клініки 3. У випадку конфліктної ситуації - повна відсутність бажання улагодити конфлікт, а лише його ескалація. 4. Відсутність такту у головного лікаря, зважаючи на делікатні питання, які вирішує його клініка.
Аня
Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого
Андрій
Клініка не відповідає очікуванню. Консультація тривала 2 хвилини. Виписали самі банальні таблетки від алергії і за ці послуги хочуть 250 грн. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Інфекційна діагностика методом ПЛР від 150
Працює з 09:00-17:00