Проба Реберга у Львові

Проба Реберга (швидкість клубочкової фільтрації) 200 - 240 грн

Аналіз сечі методом проведення проби Реберга — це геморальні проби для диференційної діагностики порушень функцій та ураження тканин нирок, а ще спосіб визначення та оцінки канальцевої реабсорбції та клубочкової фільтрації, ефективності ниркового кровотоку. Метод дає можливість оцінити працездатність нирок при здійсненні ними очисної функції й базується на обчисленні швидкості фільтрації та очищенні плазми від креатиніну. Застосовується для оцінки функції нирок (у тому числі й у пацієнтів, які приймають нефротоксичні препарати), динаміки протікання ниркових захворювань, для визначення тяжкої дегідратації.

Основні показання

Зниження клубочкової фільтрації спостерігається за гострих та хронічних нефритах, ураженні нирок через гіпертонічну хворобу та цукровий діабет. Ця проба може також призначатися при виявленні у пацієнта:

• болів у ділянці нирок;
  • набряків навколо очей та на кісточках;
  • гіпертонічної хвороби;
  • зниженої кількості сечі чи проблемах із сечовипусканням;
  • темної сечі або крові у сечі;
  • синдрому Альпорта або Кушинга;
  • дерматоміозиту;
  • цукрового діабету;
  • інтоксикації серцевими глікозидами;
  • нефритів тощо.

Як підготуватися до дослідження

До проведення аналізу пацієнт проходить нескладний процес підготовки. Слід уникати фізичних навантажень, не вживати міцного чаю, кави, алкоголю, дотримуватися звичайного режиму дня, обмежити вживання м’ясної їжі. Прийом багатьох лікарських препаратів може впливати на величину фільтрації.

Особливості аналізу

Здійснюється добовий забір сечі. Перший забір виконується вранці натщесерце, рекомендується випити 400-600 мл води. Об’єм зібраного біоматеріалу фіксується з точністю до п’яти мілілітрів. Після закінчення береться аналіз крові для порівняння показників відсоткового співвідношення креатиніну у крові та сечі.

Знайдено 5 клінік

Уляна
Генадій Маркович Каліка перевершив мої сподівання ,яким має бути висококваліфікований хірург. Робила ринопластику носа так як у вусі стріляло від дитячої травми ( влитіла носом в дерево) і міняла форму носа. Сама операція пройшла прекрасно, мала ускладнення так як завчасно почались місячні, Генадій Маркович віртуоз своєї справи з 40річним досвідом знайшов рішення
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник. Без перебільшення. Мій випадок - далеко не з простих: травма носа 15-тирічної давності, викривлення носової перегородки, перелом переносиці, неестетичний вигляд, давні рубці.... і т.д. і т.п. Але Геннадій Маркович - професіонал своєї справи: дуже уважний, щирий, добрий... і що важливо в такий момент, вміє налаштувати на позитив. Прекрасно розуміє своїх пацієнтів, підтримує, переживає разом з ними цей важливий і складний момент. Я щаслива, що потрапила саме до нього. Зараз проходить період моєї реабілітації. Я вже задоволена своїм носиком.Впевнена, що все під контролем, а значить, результат буде відмінним. Щире спасибі ВАМ, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
  • Проба Реберга
Працює з