Коагулограма у Львові

Послуга Ціна
Коагулограма 224
Коагулограма Інтерсоно 180

Коагулограма — це дослідження крові на згортання, яка часто використовується для виявлення спадкових хвороб. Кількість досліджуваних показників залежить від особливостей лабораторії. Аналіз буває двох видів: орієнтовним та розгорнутим. У першому випадку визначається ланка процесу згортання крові, яка спричинила відхилення. Розгорнута коагулограма — вивчення кількісних та якісних параметрів, що дозволяють виявити дефекти тромбоцитів, факторів згортання, тромбофлебіт.

Основні показання

Коагулограму призначають у разі:

• наявності патології згортання крові;
  • хірургічного втручання;
  • аутоімунних захворювань;
  • серцево-судинної патології;
  • вагітності;
  • варикозного розширення вен ніг;
  • хвороб печінки;
  • контролю ефективності терапії непрямими антикоагулянтами;
  • підбору дози ацетилсаліцилової кислоти;
  • наявності кровотеч із носа та ясен, безпричинних підшкірних виливів;
  • лікування п’явками;
  • порушення роботи контролюючих систему гомеостазу органів;
  • призначення контрацептивів.

Як підготуватися до дослідження

Перед здачею аналізу:

• не вживати кофеїн та алкоголь;
  • уникати стресових ситуацій та розслабитись;
  • упродовж двох години не курити;
  • випити склянку негазованої води задля підвищення точності аналізу.

Особливості аналізу

Здоровий організм характеризується балансом систем згортання та протизгортання. Важлива і розсмоктуюча система, яка забезпечує розчинення згустку крові одразу після відновлення цілісності судини. Показники коагулограми дозволяють комплексно проаналізувати стан усіх згаданих систем.

Основний показник коагулограми — час згортання крові. 2 мл крові беруть із ліктьової вени та розливають у рівних пропорціях по пробірках. Останні поміщають у середовище, яке імітує температуру тіла, та вмикають секундомір. Пробірки нахиляють та фіксують час утворення згустку. Його середнє арифметичне значення — результат дослідження показника. Норма складає 5-10 хвилин. Перевищення її відбувається внаслідок недостачі ферменту протромбінази, фібриногену, протромбіну та вітаміну С.

Інші основні показники коагулограми:

• протромбіновий індекс;
  • активований частковий тромбопластиновий час;
  • фіброген плазми.
Знайдено 3 клініки
2 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Вікторія
Коагулограму робила на 3 місяці вагітності. Спочатку не зрозуміла для чого вагітній жінці здавати такий аналіз. Адже його мета — встановити чи все нормально із згортуваністю крові. Я прекрасно знала, що проблем із цим немає. Чесно кажучи, навіть не надала особливого значення коагулограмі. Результати насторожили мого лікарі і дуже засмутили мене. У цей період дитина активно розвивається, а у мене проблеми з кров’ю. Завдяки своєчасному лікуванні та суворому дотриманні усіх лікарських вимог наступний аналіз був чудовий. Я перестала нервувати і тепер не переживаю за здоров’я свого немовляти. Дівчатка, тому не нехтуйте аналізами, бо ж ви відповідальні за свого малюка.
Олена
Ніколи в житті не робила коагулограму. Довелось її зробити перед такою процедурою як лікування п’явками. Лікареві потрібно було упевнитися, що у мене немає жодних проблем із згортанням крові. Я розуміла, що процедура потрібна. Як кажуть, береженого Бог береже. Напередодні аналізу не пила каву. Забір крові був безболісним. Із результатами пішла до лікаря, який дав добро на проведення процедури.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Коагулограма Інтерсоно 180
Середня оцінка користувача 8,8

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
  • Коагулограма 224
Середня оцінка користувача 8,5

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань.
  • Коагулограма 100
Середня оцінка користувача 9,3