Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

MAR тест у Львові

MAR тест 350 грн

MAR-тест ― це провідний спосіб для з’ясування безпліддя, пов’язаного з імунним фактором. Це обчислення відсоткового співвідношення сперматозоїдів, які пов'язані з АСАТ (антиспермальні антитіла, що перебувають у спермоплазмі, слизу шийки матки чи плазмі крові).

Основні показання

Проведення МАР-тесту обмовлено необхідністю обстежити імунологічні показники сперми. Процедура дослідження надає змогу провести глибший аналіз спроможності сперматозоїдів до запліднення. Цей метод дозволяє обчислити процент сперматозоїдів, укритих специфічними складними білками ― антиспермальними антитілами. Часом чоловічий організм продукує антитіла, які нападають на сперматозоїдів як на чужорідних об’єктів імунної системи. Водночас процедура спермограми сприймає такі сперматозоїди за норму. Незважаючи на слабку активність сперматозоїдів, MAR-тест допомагає установити проблему низької ймовірності настання вагітності.

Як підготуватися до дослідження

З метою успішного проведення тесту й отримання точного результату пацієнту потрібно серйозно підготуватися до аналізу шляхом дотримання таких рекомендацій:

  • на кілька днів припинити статеві контакти;
  • упродовж тижня до процедури утриматися від уживання спиртних напоїв і тютюну;
  • не приймати жодних лікарських засобів;
  • уникати перенавантажень і стресових ситуацій;
  • не ходити до сауни чи лазні;
  • добре виспатися.

Особливості аналізу

Так само, як і для спермограми, матеріал для MAR-тесту отримують за допомогою мастурбації, збираючи його до стерильного контейнера. Тримаючи контейнер у теплі, протягом години його необхідно доставити до лабораторії. Результати аналізу здебільшого готові наступного дня. Для одержання більш точних результатів тест проводять двічі з інтервалом у два тижні. Залежно від типу досліджуваних антитіл метод поділяється на MAR IgA і MAR IgG. Тест проводять змішуванням зразка сперми з латексними частинками або еритроцитами, які вкриті людськими антитілами класу IgA та/або IgG. Потім до суміші вводять IgG-антисироватки, у результаті чого відбувається склеювання введених частинок зі сперматозоїдами, укритими АСАТ. За процентним вмістом отриманих конгломератів судять про ймовірність імунної причини безпліддя.

30
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

10
Людмила
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
30 ноября '-1 г.
8
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
30 ноября '-1 г.
10
Роман
Порадив товариш,як хорошого спеціаліста.
12 апреля '18 г.
10
Іванка
Допомогли стати батьками
19 марта '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • MAR тест 350
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00