Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Діагностика гепатиту В у Львові

Послуга Ціна
Діагностика гепатиту В (метод ІХА) 200 грн
Диагностика гепатита В 150 грн

Діагностика гепатиту В — це комплекс заходів щодо з’ясування причин захворювання та впровадження ефективного лікування. Гепатит В — хвороба інфекційного характеру, що вражає печінку. Імунна система знищує разом із вірусом гепатиту і хворі клітини печінки.

Захворювання по-різному себе поводить залежно від стадії.

 1. Інкубаційний період (2-6 місяців). Вірус гепатиту по кров’яному руслу дістається до печінки та починає уражати її. Погіршення стану не відчувається.
 2. Переджовтяничний період (5-14 днів). З’являються перші ознаки захворювання: підвищена температура, блювота, побіління калу та сечі, слабкість та біль у тілі, здуття живота. Печінка болить, збільшена в об’ємі.
 3. Жовтяничний період (до 45 днів). Білки очей, шкіра обличчя та шиї, тулуба та кінцівок жовтуватого відтінку. Печінка продовжує збільшуватись у розмірах.
 4. Реконвалесценція період (до 3 місяців). Печінка збільшена у розмірах та болить. У хворого покращується самопочуття.
Як лікувати

Комплексна терапія включає дієту, прийом противірусних, патогенетичних та симптоматичних препаратів. Найефективнішим проти гепатиту В вважається поєднання інтерферону та рибавірину, але курс лікування та дози призначаються індивідуально. Рекомендується стаціонарне лікування, постільний режим та вживання великої кількості води.

Допоміжне лікування:

 • дезінтоксикаційні розчини;
 • препарати, що нормалізують водно-сольовий баланс;
 • засоби для зняття спазмів;
 • у разі розвитку холестазу — препарати УДХК.

Яку діагностику проходити

Лікар опитує пацієнта щодо перенесених операцій та ін’єкцій, вживання наркотиків та сексуальних контактів упродовж останніх півроку. Під час огляду аналізує самопочуття хворого, присутність інтоксикації, жовтухи й інших симптомів гепатиту.

Лікар направляє на проведення загального аналізу крові, печінкових проб, дослідження на маркери гепатиту В та УЗ-діагностики органів черевної порожнини, серологічної діагностики, коагулограми, інколи біопсії печінки.

Наслідки

Цироз, або рак печінки — результат відмирання клітин органу через відсутність дієвого лікування. Внаслідок руйнування мембран клітин та лізосом виникає енцефалопатія. Некроз печінки спричиняє гостру печінково-клітинну недостатність та накопичення у крові токсинів. Небезпечні ускладнення вірусних гепатитів — загострення та рецидиви. Вони можуть як мати чіткі симптоми, так і діагностуватись лише на підставі результатів аналізів.

36
7,0
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Діагностика гепатиту В 150
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,3
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
 • Діагностика гепатиту В (метод ІХА) 200
 • Діагностика гепатиту В (метод ІФА) 200
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Діагностика гепатиту В 200
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00