Діагностика гепатиту В у Львові

Послуга Ціна
Діагностика гепатиту В (метод ІХА) 100 грн
Диагностика гепатита В 150 грн

Діагностика гепатиту В — це комплекс заходів щодо з’ясування причин захворювання та впровадження ефективного лікування. Гепатит В — хвороба інфекційного характеру, що вражає печінку. Імунна система знищує разом із вірусом гепатиту і хворі клітини печінки.

Захворювання по-різному себе поводить залежно від стадії.

1. Інкубаційний період (2-6 місяців). Вірус гепатиту по кров’яному руслу дістається до печінки та починає уражати її. Погіршення стану не відчувається.
  2. Переджовтяничний період (5-14 днів). З’являються перші ознаки захворювання: підвищена температура, блювота, побіління калу та сечі, слабкість та біль у тілі, здуття живота. Печінка болить, збільшена в об’ємі.
  3. Жовтяничний період (до 45 днів). Білки очей, шкіра обличчя та шиї, тулуба та кінцівок жовтуватого відтінку. Печінка продовжує збільшуватись у розмірах.
  4. Реконвалесценція період (до 3 місяців). Печінка збільшена у розмірах та болить. У хворого покращується самопочуття.
Як лікувати

Комплексна терапія включає дієту, прийом противірусних, патогенетичних та симптоматичних препаратів. Найефективнішим проти гепатиту В вважається поєднання інтерферону та рибавірину, але курс лікування та дози призначаються індивідуально. Рекомендується стаціонарне лікування, постільний режим та вживання великої кількості води.

Допоміжне лікування:

• дезінтоксикаційні розчини;
  • препарати, що нормалізують водно-сольовий баланс;
  • засоби для зняття спазмів;
  • у разі розвитку холестазу — препарати УДХК.

Яку діагностику проходити

Лікар опитує пацієнта щодо перенесених операцій та ін’єкцій, вживання наркотиків та сексуальних контактів упродовж останніх півроку. Під час огляду аналізує самопочуття хворого, присутність інтоксикації, жовтухи й інших симптомів гепатиту.

Лікар направляє на проведення загального аналізу крові, печінкових проб, дослідження на маркери гепатиту В та УЗ-діагностики органів черевної порожнини, серологічної діагностики, коагулограми, інколи біопсії печінки.

Наслідки

Цироз, або рак печінки — результат відмирання клітин органу через відсутність дієвого лікування. Внаслідок руйнування мембран клітин та лізосом виникає енцефалопатія. Некроз печінки спричиняє гостру печінково-клітинну недостатність та накопичення у крові токсинів. Небезпечні ускладнення вірусних гепатитів — загострення та рецидиви. Вони можуть як мати чіткі симптоми, так і діагностуватись лише на підставі результатів аналізів.

Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Діагностика гепатиту В 150
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Катерина, 28 листопада '16р.

Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.

• Діагностика гепатиту В (метод ІХА) 100
  • Діагностика гепатиту В (метод ІФА) 100
Працює з 10:00-20:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• Діагностика гепатиту В 200
Працює з 09:00-17:00