Аналіз калу на приховану кров у Львові

Cito test на приховану кров 190 грн

Аналіз калу на приховану кров — дослідження на виявлення кровотечі органів травної системи, що свідчитиме про онкологічні та інші патології шлунково-кишкового тракту. Процедура дає змогу виявити страшне захворювання на ранній стадії, коли інші симптоми ще не проявляються.

Результати аналізу дозволяють:

• діагностувати на ранніх стадіях проблеми ШКТ: виразкові хвороби дванадцятипалої кишки та шлунка, злоякісні утворення у стравоході чи кишківнику, гельмінтоз, туберкульоз кишечника тощо;
  • спрогнозувати розвиток захворювань ШКТ;
  • з’ясувати рівень пошкоджень слизової оболонки ШКТ;
  • проаналізувати дієвість лікування.

Основні показання

Аналіз призначається за наявності:

• підозри кровотечі із ШКТ;
  • больових відчуттів у зоні живота, печії, нудоти та блювоти;
  • підвищеної температури, утрати апетиту та зменшення ваги;
  • закрепу, регулярного кашкоподібного калу;
  • пухлин у ШКТ;
  • гельмінтів (з мтою оцінки рівня пошкодження слизових оболонок ШКТ).

Як підготуватись до дослідження

Щоб результати аналізу були точними, пацієнту необхідно:

• впродовж 3 днів до процедури не вживати м’яса, овочів та фруктів, у складі яких міститься велика кількість пероксидази та каталази;
  • не робити клізм безпосередньо перед здачею аналізу;
  • зачекати мінімум два дні після проходження рентгену.

Особливості аналізу

Кал необхідно забирати із 4 різних місць випорожнення. Його варто помістити в одноразовий пластиковий контейнер або скляну ємність та закрити герметичною кришкою. Забороняється здавати разом із домішками сечі. Для отримання максимально точних результатів, потрібно доставити до лабораторії впродовж трьох годин після випорожнення. Перед цим варто тримати в холодильнику за температури від 4˚ до 6˚С.

7,0
Знайдено 9 клінік

Галина
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
Олександра
Хороше обслуговування
Олег
Скористався,дуже задоволений!!! Рекомендую!!!
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Cito test на приховану кров 190
  • Оцінка стану кишківника (Кальпротектин в калі, Аналіз калу на приховану кров, Аналіз калу на копрологічне дослідження (копрограма)) 1 340
Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Сб: 10:00-16:00
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Сб: 09:00-19:00
МедЛаб, мережа лабораторій