Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Онкомаркери у Львові

Послуга Ціна
Простатспецифічний антиген (PSA) 180 грн
Простат-специфічний антиген загальний 124 грн

Аналіз на онкомаркери ― це процедура, яка дозволяє визначити особливі білки, що поширюються в організмі за наявності пухлини. Вони генеруються самою пухлиною, сусідніми з нею клітинами або як реакція організму на присутність пухлини. Інформація, отримана в результаті такого дослідження, дозволяє робити висновки про присутність або відсутність пухлинного процесу та разом з іншими методами дослідження зробити припущення щодо доброякісності пухлини чи злоякісності. Допомагає встановити ефективність терапії, контролювати перебіг захворювання після закінчення лікування та виявити рецидив на ранніх стадіях.

Основні показання

Контролювати рівень онкомаркерів необхідно лише за наявності несприятливої спадковості (у разі кількох випадків виникнення раку певної локалізації в одній родині), у комплексі ранньої діагностики пухлин, а також при встановленні рецидиву

онкологічного захворювання. Показаннями для проведення аналізу на онкомаркери можуть бути:

  • поява в організмі пухлинного процесу;
  • встановлення природи пухлинного новоутворення (доброякісна чи злоякісна);
  • встановлення розташування пухлини, джерела поширення;
  • визначення ефективності лікування, що проводиться;
  • для ранньої діагностики можливих рецидивів ракових захворювань та здійснення контролю за станом пацієнта після радикального лікування.

Профілактичний аналіз слід щорічно проводити чоловікам старшим за 35-40 років.

Як підготуватися до дослідження

Аналіз проводиться вранці натщесерце, забір крові здійснюється через вену. Залежно від типу маркерів, що визначаються, можливі й інші рекомендації (не вживати деяку їжу, обмежити статеві контакти тощо). Про всю необхідну підготовку має повідомити лікар. Пацієнтам після радикального протипухлинного лікування слід проходити таке обстеження кожні 3-4 місяці.

Особливості аналізу

Кожне новоутворення виділяє тільки певний білок. Відомо близько 200 сполук, що належать до пухлинних маркерів, проте діагностичну цінність мають лише 20. Онкомаркери визначаються в крові кожної людини, але в невеликій концентрації. Підвищений показник не завжди вияв онкології і може бути реакцією на розвиток кист, появу доброякісних пухлин, інфекційних захворювань, застуди. Тому діагностика раку не може базуватися тільки на основі аналізу на онкомаркери і потребує комплексного

обстеження.

25
7,0
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Простат-специфічний антиген загальний 124
  • Простат-специфічний анатиген вільний 124
  • Онкомаркер яєчників СА 125 162
  • Онкомаркер підшлункової залози та жовчного міхура СА 19-9 174
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Онкомаркери від 160
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00