Спермограма у Львові (Франківський район)

Послуга Ціна
Спермограма 450
Знайдено 2 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
Підчепив інфекційну хворобу. Спочатку почитав на форумах як самотужки можна здолати цю інфекцію. Незручно було про таке лікареві розповідати, але терпіти незручності я вже не міг. Я ліки приймав, але хвороба прогресувала. Лікар обстежив мене, сказав, що ризикувати не треба. Потрібно зробити спермограму, щоб точно призначити лікування. Розумів, що зволікати немає як. Із результатами пішов до уролога та взяв із собою призначений рецепт ліків. Інфекція зникає з організму швидше, ніж я думав.
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Спермограма 450
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Спермограма 250
Записатися на прийом