Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Аналіз крові на ХГЛ у Львові

Послуга Ціна
Хоріогональний гонадотропін (ХГ, якісне визначення) 300 грн
Хоріонічний гонадотропін (ХГ-якісний) 300 грн
Анализ крови на ХГЧ 210 грн

Аналіз крові на хоріонічний гонадотропін людини — дослідження, яке дозволяє виявити вагітність та слідкувати за її динамікою. Також його результати використовуються для діагностування вродженої патології плоду та пухлин. Хоріонічний гонадотропін — білок-гормон, що виробляється оболонками ембріону після імплантації в матку. ХГЛ наявний у великій кількості під час вагітності, сприяє утворенню естрогену та прогестерону. Підвищена концентрація білка гормону — одна із перших ознак вагітності.

Основні показання

Жінкам аналіз на ХГЛ призначається, щоб:

 • діагностувати вагітність на ранньому етапі;
 • виключити можливість позаматкової вагітності;
 • оцінити дієвість штучного аборту;
 • попередити викидень;
 • спостерігати за динамікою вагітності;
 • діагностувати відхилення у розвитку плоду;
 • виявити аменорею;
 • діагностувати пухлини.

Лікар на основі результатів аналізу інформує чоловіків про наявність або відсутність пухлин яєчок.

Як підготуватись до дослідження

Жінкам, щоб отримати максимально достовірний результат, аналіз призначається не раніше ніж через два тижні після імовірного зачаття. Здавати кров потрібно лише натщесерце. Упродовж доби перед цим не варто вживати жирну їжу та захоплюватись фізичними навантаженнями. Деякі медичні препарати можуть суттєво викривити результати дослідження, тому перед аналізом потрібно проконсультуватись із лікарем. У разі підозри на наявність серйозних патологій, при яких потрібне оперативне медичне втручання, допускається здача крові без особливої підготовки.

Особливості аналізу

Аналіз відповідає загальним правилам здачі крові. Процедура відбувається зранку. 5 мл крові лікар бере із ліктьової вени. Кожен організм індивідуальний, відповідно, і різна динаміка вагітності. Тому для отримання точної картини аналіз здається декілька разів. Не варто кров здавати щодня чи через день — це додаткове навантаження на організм. Зазвичай аналіз виконують не частіше одного разу на тиждень. Різні лабораторії можуть по-різному інтерпретувати результати аналізів. Це залежить як від одиниць виміру, так і від методики проведення дослідження. Тому під час вагітності рекомендується здавати кров на ХГЛ в одній лабораторії.

34
7,0
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Аналіз крові на ХГЛ 210
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
 • Хоріонічний гонадотропін (ХГ-якісний) 300
 • Хоріонічний гонадотропін (ХГ-кількісний) 350
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Аналіз крові на ХГЛ 200
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00