Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Печінкові проби у Львові

Послуга Ціна
Печеночные пробы 224 грн
Печеночные пробы 230 грн

Печінкові проби ― це група лабораторних аналізів для оцінки основних функцій печінки, які дозволяють охарактеризувати порушення в роботі печінки та приблизно оцінити синтетичну функцію печінки. Такі проби не зовсім діагностичні, але їх поєднання корисні для діагностування специфічних захворювань. Біохімічне дослідження крові має на меті кількісне визначення рівня деяких ферментів та концентрації органічних речовин, а саме: аланінамінотрансфераза (АЛТ), аспартатамінотрансфераза (АСТ), гаммаглутамілтрансфераза (ГТТ), лужна фосфатаза (ЛФ), тимолова проба, білірубін, загальний білок та білкові фракції (у т. ч. альбумін).

Основні показання

Основні показання для проведення аналізу:

 • довготривале приймання алкоголю, яке провокує хронічні захворювання печінки;
 • підозра на гепатит;
 • попередній загальний біохімічний аналіз крові показав зменшення співвідношення АЛТ/АСТ;
 • наявність гепатиту будь-якого походження;
 • високі показники заліза в крові;
 • захворювання ендокринної системи ― цукровий діабет або ожиріння;
 • довготривалий метеоризм у кишковику;
 • підвищений рівень гаммаглобулінів;
 • низькі показники церулоплазміну, тиреостимулюючого гормону;
 • виявлення на УЗД структурних змін печінки;
 • захворювання печінки ― гепатити, цироз та ін.

Як підготуватися до дослідження

Упродовж кількох діб до проведення аналізу слід уникати фізичних навантажень, стресових ситуацій, уживання жирної їжі. У день аналізу бажано утриматись від куріння. Напередодні ввечері не вживайте чаю та кави. Повідомте лікаря про всі медичні препарати, які вживаєте постійно. Аналіз проводиться строго натщесерце.

Особливості аналізу

Аналіз буде результативним лише за дотримання правил його проведення, може призначатися повторно, якщо у лікаря виникли сумніви щодо його точності. За результатами лікар може зробити висновок про інтенсивність патологічних процесів та підібрати максимально ефективне лікування. Дозволяє слідкувати за результативністю терапії та зробити висновок про супутні захворювання.

3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
На жаль, маю проблеми з печінкою, тому здавав печінкові проби неодноразово. Хто боїться, то скажу, що не варто. Заходите в кабінет, даєте рук і вам беруть кров із вени. Ось це так проходить аналіз на печінкові проби. Перед здачею крові обов’язково дотримуйтесь рекомендацій, про які скаже лікар: не їсти, не курити і т. д. Від цього залежить достовірність вашого результату і подальшого лікування.
10
Назва печінкові проби так страшно звучить. Хоча це звичайний забір крові із вени. А я то думала, що шматочок печінки моєї треба. Результати отримала швидко. Нічого страшного у цьому аналізі немає. Медсестра вправно потрапила у вену, сильного дискомфорту не відчувала. Якщо цей аналіз потрібен, не бійтесь його робити. Адже встановлення правильного діагнозу це запорука вашого подальшого здоров’я.
8
З’явилась підозра на гепатит. Треба було здати аналіз на печінкові проби. Лікар заборонив курити напередодні аналізу та вживати жирну їжі. З цим упорався. Взяли кров. Через деякий час результат був готовий. На щастя, діагноз спростувався. Хоча деякі питання виникли через те, що люблю випити та на ніч наїстися. Призначив курс лікування та дієту. Намагаюсь стримуватись.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Печінкові проби 230
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Печінкові проби 224
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
7,0
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
 • Печінкові проби
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00