Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Онкомаркери на рак молочної залози у Львові

Послуга Ціна
Онкомаркери молочної залози СА-15-3 180 грн
СА-15- 3 онкомаркер молочної залози 400 грн
Онкомаркеры на рак молочной железы 162 грн

Аналіз на онкомаркери раку молочної залози ― це імунно-хімічне дослідження крові для виявлення специфічних білків. Виконується під час діагностики та терапії пухлинних утворень грудних залоз разом з іншими діагностичними процедурами: мамографією, УЗД, комп’ютерною томографією, магнітно-резонансною томографією. Сформувати точний діагноз і призначити відповідне лікування можна лише на підставі сукупності показників апаратної діагностики та розшифровки аналізу крові на онкомаркери.

Основні показання

Аналіз проводять жінкам для діагностування раку молочної залози та доброякісної мастопатії, без симптомів для жінок з негативною спадковістю. Для спостереження за перебігом діагностованої хвороби, виявлення рецидивів на ранніх стадіях, поширення

метастазів, для оцінки ефективності лікування.

Як підготуватися до дослідження

Спеціальної підготовки не потребує. Забір крові виконують уранці натщесерце. Можна вживати воду без газу. Не слід проходити аналіз після будь-яких діагностичних або фізіотерапевтичних процедур. Перед аналізом забороняється тепловий вплив та мануальне обстеження молочних залоз.

Особливості аналізу

Відомі два види онкомаркерів раку молочної залози: СА 15-3 та СА 27-29. Аналіз призначають не лише для того, щоб відрізнити рак молочної залози від доброякісного новоутворення, але й для спостереження за вже діагностованими патологіями, щоб оцінити ефективність обраної терапії, для виявлення метастазів. Білок СА 15-3 вважаєтьсяспецифічним, проте може визначатися також у випадках раку легенів, товстої кишки, підшлункової залози, печінки, яєчників, шийки матки та ендометрії. Са 27-29 вважається більш специфічним. Незначне підвищення концентрації онкомаркерів можливе у разі виникнення різних доброякісних та запальних захворювань, фізіологічних станах. Тому виявлення підвищеного рівня онкомаркерів ― не підстава для винесення діагнозу злоякісної пухлини, а привід для подальшого обстеження.

35
7,0
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Онкомаркери на рак молочної залози 162
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • СА-15- 3 онкомаркер молочної залози 400
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Онкомаркери на рак молочної залози 180
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00