Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Онкомаркери на рак молочної залози у Львові

Послуга Ціна
СА-15- 3 онкомаркер молочної залози 270
Онкомаркери на рак молочної залози 162

Аналіз на онкомаркери раку молочної залози ― це імунно-хімічне дослідження крові для виявлення специфічних білків. Виконується під час діагностики та терапії пухлинних утворень грудних залоз разом з іншими діагностичними процедурами: мамографією, УЗД, комп’ютерною томографією, магнітно-резонансною томографією. Сформувати точний діагноз і призначити відповідне лікування можна лише на підставі сукупності показників апаратної діагностики та розшифровки аналізу крові на онкомаркери.

Основні показання

Аналіз проводять жінкам для діагностування раку молочної залози та доброякісної мастопатії, без симптомів для жінок з негативною спадковістю. Для спостереження за перебігом діагностованої хвороби, виявлення рецидивів на ранніх стадіях, поширення

метастазів, для оцінки ефективності лікування.

Як підготуватися до дослідження

Спеціальної підготовки не потребує. Забір крові виконують уранці натщесерце. Можна вживати воду без газу. Не слід проходити аналіз після будь-яких діагностичних або фізіотерапевтичних процедур. Перед аналізом забороняється тепловий вплив та мануальне обстеження молочних залоз.

Особливості аналізу

Відомі два види онкомаркерів раку молочної залози: СА 15-3 та СА 27-29. Аналіз призначають не лише для того, щоб відрізнити рак молочної залози від доброякісного новоутворення, але й для спостереження за вже діагностованими патологіями, щоб оцінити ефективність обраної терапії, для виявлення метастазів. Білок СА 15-3 вважаєтьсяспецифічним, проте може визначатися також у випадках раку легенів, товстої кишки, підшлункової залози, печінки, яєчників, шийки матки та ендометрії. Са 27-29 вважається більш специфічним. Незначне підвищення концентрації онкомаркерів можливе у разі виникнення різних доброякісних та запальних захворювань, фізіологічних станах. Тому виявлення підвищеного рівня онкомаркерів ― не підстава для винесення діагнозу злоякісної пухлини, а привід для подальшого обстеження.

Що таке онкомаркери на рак молочної залози?
8,71
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Онкомаркери на рак молочної залози
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,59
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
  • Онкомаркери на рак молочної залози 162
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
8,48
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань.
  • СА-15- 3 онкомаркер молочної залози 270
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
8,44
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Онкомаркери на рак молочної залози
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00