Онкомаркери на рак молочної залози у Львові

СА-15- 3 онкомаркер молочної залози 400 грн

Аналіз на онкомаркери раку молочної залози ― це імунно-хімічне дослідження крові для виявлення специфічних білків. Виконується під час діагностики та терапії пухлинних утворень грудних залоз разом з іншими діагностичними процедурами: мамографією, УЗД, комп’ютерною томографією, магнітно-резонансною томографією. Сформувати точний діагноз і призначити відповідне лікування можна лише на підставі сукупності показників апаратної діагностики та розшифровки аналізу крові на онкомаркери.

Основні показання

Аналіз проводять жінкам для діагностування раку молочної залози та доброякісної мастопатії, без симптомів для жінок з негативною спадковістю. Для спостереження за перебігом діагностованої хвороби, виявлення рецидивів на ранніх стадіях, поширення

метастазів, для оцінки ефективності лікування.

Як підготуватися до дослідження

Спеціальної підготовки не потребує. Забір крові виконують уранці натщесерце. Можна вживати воду без газу. Не слід проходити аналіз після будь-яких діагностичних або фізіотерапевтичних процедур. Перед аналізом забороняється тепловий вплив та мануальне обстеження молочних залоз.

Особливості аналізу

Відомі два види онкомаркерів раку молочної залози: СА 15-3 та СА 27-29. Аналіз призначають не лише для того, щоб відрізнити рак молочної залози від доброякісного новоутворення, але й для спостереження за вже діагностованими патологіями, щоб оцінити ефективність обраної терапії, для виявлення метастазів. Білок СА 15-3 вважаєтьсяспецифічним, проте може визначатися також у випадках раку легенів, товстої кишки, підшлункової залози, печінки, яєчників, шийки матки та ендометрії. Са 27-29 вважається більш специфічним. Незначне підвищення концентрації онкомаркерів можливе у разі виникнення різних доброякісних та запальних захворювань, фізіологічних станах. Тому виявлення підвищеного рівня онкомаркерів ― не підстава для винесення діагнозу злоякісної пухлини, а привід для подальшого обстеження.

7,0
Знайдено 6 клінік

Сб Нед Цілодобово
Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Олександр
Рекомендую всім , прекрасного косметолога Юлію Барандій . Був на консультації , все доступно та зрозуміло пояснили . Дякую вам !
Оля
Клініка супер
Юля
Не одноразово зверталась до Андрія Богдановича, і якщо буде потреба то обов’язково звернусь до нього. Завжди уважно вислухає і порадить лікування яке буде ефективним і відповідатиме вашим фінансовим можливостям
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • СА-15- 3 онкомаркер молочної залози 400
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Онкомаркери на рак молочної залози 250
Сб: 10:00-14:00
Cеть "Новая диагностика"
3,0
Львів вул. Стрийська 109
Нова діагностика — це оновлена лабораторія на вулиці Стрільській. Медичний заклад надає розширений спектр послуг за доступною вартістю. Для пенсіонерів та студентів діють знижки і більш лояльні ціни. Ключова перевага лабораторії — повна автоматизація. За 16 років активної роботи в центрі було замінено все обладнання. На території лабораторії використовуються аналізатори зарубіжного виробництва з високим рівнем точності та якості. Завдяки автоматизації отримання результатів стало швидким процесом. Пацієнт може забрати відповідь вже через кілька годин після здачі крові.
  • СА 15-3 (рак молочной железы) 165
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00