Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Загальноклінічні дослідження у Львові

Послуга Ціна
Загальноклінічні дослідження від 100 грн

Загальноклінічні дослідження — це аналізи крові, сечі, калу, а також зішкреби та мазки, які надають інформацію про склад та властивості матеріалу, що підлягає дослідженню. На основі результатів встановлюється характер та динаміка хвороб, оцінюється дієвість терапії.

Основні показання

Загальний аналіз крові допомагає визначити більшість захворювань. Зміни у крові відображають зміни у всьому організмі. Передумова призначення аналізу сечі — підозра на хвороби нирок, сечовидільної системи. Через 1-2 тижні після одужання від ангіни та скарлатини варто пройти це дослідження. 2 рази на рік усім рекомендується здавати аналіз сечі. Аналіз на кал здають у разі підозр на захворювання ШКТ, наявність пухлин, болів у животі, раптової втрати ваги. Він дозволяє на ранніх стадіях діагностувати онкологічні захворювання відділів шлунково-кишкового тракту. У разі болі, свербежу, висипки у зоні нижче пояса призначаються мазки та зішкреби. Останні необхідні і для діагностики хвороб, що передаються статевим шляхом.

Як підготуватись до дослідження

Правила підготовки до здачі крові:

  • не їсти близько 8-12 годин;
  • не вживати алкоголю, не робити інтенсивних фізичних навантажень, не приймати медичних препаратів, проконсультувавшись із лікарем, протягом доби;
  • не курити, не пити міцних кави та чаю впродовж 2 годин;
  • перебувати у стані спокою протягом 30 хвилин;
  • проконсультуватись із лікарем щодо спеціальної підготовки.

Перед здачею сечі необхідні гігієнічні процедури статевих органів. Перед дослідженням на кал забороняється приймати касторове чи вазелінове масло, здійснювати клізму, вводити свічки. У разі потреби лікар призначає спеціальну дієту.

Перед здачею матеріалу із статевих органів забороняється:

  • здійснювати сечовипускання впродовж 3 годин;
  • уживати алкоголь, вставляти вагінальні свічки, здійснювати статеві контакти та спринцювання протягом 3 діб;
  • застосовувати антибактеріальні препарати впродовж 2 тижнів.

Мазки та зішкреби жінкам під час менструацій не здійснюються.

Особливості аналізу

Загальноклінічні аналізи прості та ефективні. Вони надають цінну інформацію для підтвердження або спростування діагнозу будь-якої системи органів. Тому їх здавати рекомендується під час кожного планового медичного обстеження. Часто аналізи проводяться багаторазово з метою контролю дієвості терапії.

9
6,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Загальноклінічні дослідження
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Загальноклінічні дослідження від 100
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00