Інфекційна панель ― це нова методика визначення у людини найпоширеніших форм хвороб. До таких захворювань належать різні вірусні форми гепатиту, усі різновиди мікоплазмозу, глистяні захворювання, усі етапи трихомоніазів й уреоплазмозів. Цей медичний спосіб вияву хвороб дуже важливий у діагностиці і при виявленні уражень чужорідними частками внутрішніх органів людини. Перевагами цієї панелі стали дослідження на рівні ембріонального розвитку плода, які дозволяють на ранніх термінах починати відповідне лікування.
Основні показання
Застосовується інфекційна панель при діагностиці багатьох хвороб, у тому числі визначення захворювань, що передаються статевим шляхом, які є частими причинами генітальної патології, безпліддя й патологічного перебігу вагітності.
До таких захворювань належать:
- усі види гепатиту;
- віруси, що вражають імунну систему людини;
- віруси герпесу;
- ураження організму гельмінтами;
- інфекції сечостатевої системи;
- TORCH-інфекції (небезпечний тип інфекцій, що розвиваються в організмі вагітної жінки);
- кишкові інфекції тощо.
Як підготуватися до дослідження
Для виключення факторів, які можуть впливати на результати дослідження, необхідно:
- не вживати алкоголю за 12 годин до процедури;
- завершити курс прийому лікарських засобів за 14 днів до здачі аналізу;
- утриматися від куріння за 1 годину до обстеження, оскільки це може завищувати вміст глюкози в крові (також у курців підвищений вміст у крові еритроцитів);
- уникати фізичних навантажень та психологічних стресів за 30 хвилин до процедури.
Уживання міцного чаю та кавових напоїв призводить до підвищення катехоламінів, вільних жирних кислот, глюкози, кортизола, карбоксигемоглобіну, кількості еритроцитів і лейкоцитів.
Особливості аналізу
За допомогою спеціального обладнання та реагентів виявляють антитіла до інфекції, що дозволяє ефективніше боротися з хворобами. Усі види досліджень за показниками інфекцій точні завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованим спеціалістам. Для перевірки інфекційної панелі слід звернутися до клінічної лабораторії та здати аналізи.