Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Гормональні дослідження у Львові

Послуга Ціна
Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ) 130 грн
Гормони щитовидної залози 100 грн

Гормональні дослідження — це сукупність методів, спрямованих на виявлення відхилень концентрації гормонів від норми та їх співвідношень між собою з метою діагностики, встановлення причин захворювань та призначення ефективного лікування. У деяких випадках необхідна аналітична інформація про увесь гормональний фон. У разі відхилення кількості біологічно активних речовин від норми спостерігаються помітні зміни в організмі людини. Незважаючи на те, що гормони містяться у крові у невеликій кількості, вони є важливими біологічними регуляторами метаболізму та чинять значний вплив на виконання організмом функцій.

Основні показання

Гормональне дослідження необхідне у разі виявлення таких симптомів:

 • запор та часте сечовипускання;
 • підвищена пітливість;
 • набряки обличчя;
 • випадіння або пришвидшений ріст волосся;
 • прискорене серцебиття;
 • підвищений рівень сухості шкіри;
 • постійна спрага;
 • сухість рота, очей, піхви;
 • порушення у менструальному циклі;
 • тремтіння рук;
 • різке зменшення або збільшення ваги.

Як підготуватись до дослідження

Жінкам перед здачею аналізу потрібно проконсультуватись із гінекологом. Виділення деяких біологічно активних речовин залежить від протікання менструального циклу. Тому для отримання достовірного результату аналіз крові на певні гормони здається у чітко визначені дні.

Перед дослідженням крові на гормони:

 • не їсти протягом 8-14 годин перед здачею крові;
 • перебувати у стані спокою впродовж кількох хвилин;
 • впродовж доби не піддаватись впливу надмірних навантажень як фізичного, так і емоційного характеру;
 • декілька днів не приймати будь-яких ліків, не вживати речовин, що мають вплив на ЦНС, та не курити.

У більшості випадків вивчення крові на гормони містить ще й визначення норм біологічно активних речовин, що виділяються гіпофізом, щитоподібною та наднирковими залозами.

Особливості дослідження

Лікар одягає гумові рукавички, фартух, окуляри та маску. Для аналізу бере 5 мл крові із вени. Речовина поміщається у пробірку та закривається гумовою пробкою. Упродовж двох годин біоматеріал доставляють до лабораторії, помістивши пробірку до спеціального контейнера.

3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Мала проблеми із менструальним циклом. Пояснила гінекологу свою ситуацію. Та відразу направила на гормональне дослідження. В організмі був серйозний дисбаланс гормонів. Пити гормони не хотіла, бо багато чула, що жінки при цьому набирають вагу. Лікар сказав, що відразу до радикальних методів ми вдаватися не будемо. Призначила мені препарат рослинний препарат Циклонорм. На щастя, відбуваються позитивні зміни і без гормональних препаратів. Дівчатка, головне знайти правильного гінеколога!
8
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
8
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Гормони щитовидної залози 100
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • Гормональні дослідження
Працює з
Сб: 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Гормональні дослідження від 110
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00