Гормональні дослідження у Львові

Послуга Ціна
Гормони щитовидної залози 100 грн

Гормональні дослідження — це сукупність методів, спрямованих на виявлення відхилень концентрації гормонів від норми та їх співвідношень між собою з метою діагностики, встановлення причин захворювань та призначення ефективного лікування. У деяких випадках необхідна аналітична інформація про увесь гормональний фон. У разі відхилення кількості біологічно активних речовин від норми спостерігаються помітні зміни в організмі людини. Незважаючи на те, що гормони містяться у крові у невеликій кількості, вони є важливими біологічними регуляторами метаболізму та чинять значний вплив на виконання організмом функцій.

Основні показання

Гормональне дослідження необхідне у разі виявлення таких симптомів:

• запор та часте сечовипускання;
  • підвищена пітливість;
  • набряки обличчя;
  • випадіння або пришвидшений ріст волосся;
  • прискорене серцебиття;
  • підвищений рівень сухості шкіри;
  • постійна спрага;
  • сухість рота, очей, піхви;
  • порушення у менструальному циклі;
  • тремтіння рук;
  • різке зменшення або збільшення ваги.

Як підготуватись до дослідження

Жінкам перед здачею аналізу потрібно проконсультуватись із гінекологом. Виділення деяких біологічно активних речовин залежить від протікання менструального циклу. Тому для отримання достовірного результату аналіз крові на певні гормони здається у чітко визначені дні.

Перед дослідженням крові на гормони:

• не їсти протягом 8-14 годин перед здачею крові;
  • перебувати у стані спокою впродовж кількох хвилин;
  • впродовж доби не піддаватись впливу надмірних навантажень як фізичного, так і емоційного характеру;
  • декілька днів не приймати будь-яких ліків, не вживати речовин, що мають вплив на ЦНС, та не курити.

У більшості випадків вивчення крові на гормони містить ще й визначення норм біологічно активних речовин, що виділяються гіпофізом, щитоподібною та наднирковими залозами.

Особливості дослідження

Лікар одягає гумові рукавички, фартух, окуляри та маску. Для аналізу бере 5 мл крові із вени. Речовина поміщається у пробірку та закривається гумовою пробкою. Упродовж двох годин біоматеріал доставляють до лабораторії, помістивши пробірку до спеціального контейнера.

3 відгука
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Мала проблеми із менструальним циклом. Пояснила гінекологу свою ситуацію. Та відразу направила на гормональне дослідження. В організмі був серйозний дисбаланс гормонів. Пити гормони не хотіла, бо багато чула, що жінки при цьому набирають вагу. Лікар сказав, що відразу до радикальних методів ми вдаватися не будемо. Призначила мені препарат рослинний препарат Циклонорм. На щастя, відбуваються позитивні зміни і без гормональних препаратів. Дівчатка, головне знайти правильного гінеколога!
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Юлія, 23 травня '17р.

Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!

• Гормони щитовидної залози 100
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

• Гормональні дослідження
Працює з 10:00-18:00
7,8
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

• Гормональні дослідження від 110
Працює з 08:00-20:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• Гормональні дослідження
Працює з
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• Гормональні дослідження від 110
Працює з 09:00-17:00