Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Гормональні дослідження у Львові

Послуга Ціна
Гормональні дослідження від 120
Гормони щитовидної залози 100

Гормональні дослідження — це сукупність методів, спрямованих на виявлення відхилень концентрації гормонів від норми та їх співвідношень між собою з метою діагностики, встановлення причин захворювань та призначення ефективного лікування. У деяких випадках необхідна аналітична інформація про увесь гормональний фон. У разі відхилення кількості біологічно активних речовин від норми спостерігаються помітні зміни в організмі людини. Незважаючи на те, що гормони містяться у крові у невеликій кількості, вони є важливими біологічними регуляторами метаболізму та чинять значний вплив на виконання організмом функцій.

Основні показання

Гормональне дослідження необхідне у разі виявлення таких симптомів:

 • запор та часте сечовипускання;
 • підвищена пітливість;
 • набряки обличчя;
 • випадіння або пришвидшений ріст волосся;
 • прискорене серцебиття;
 • підвищений рівень сухості шкіри;
 • постійна спрага;
 • сухість рота, очей, піхви;
 • порушення у менструальному циклі;
 • тремтіння рук;
 • різке зменшення або збільшення ваги.

Як підготуватись до дослідження

Жінкам перед здачею аналізу потрібно проконсультуватись із гінекологом. Виділення деяких біологічно активних речовин залежить від протікання менструального циклу. Тому для отримання достовірного результату аналіз крові на певні гормони здається у чітко визначені дні.

Перед дослідженням крові на гормони:

 • не їсти протягом 8-14 годин перед здачею крові;
 • перебувати у стані спокою впродовж кількох хвилин;
 • впродовж доби не піддаватись впливу надмірних навантажень як фізичного, так і емоційного характеру;
 • декілька днів не приймати будь-яких ліків, не вживати речовин, що мають вплив на ЦНС, та не курити.

У більшості випадків вивчення крові на гормони містить ще й визначення норм біологічно активних речовин, що виділяються гіпофізом, щитоподібною та наднирковими залозами.

Особливості дослідження

Лікар одягає гумові рукавички, фартух, окуляри та маску. Для аналізу бере 5 мл крові із вени. Речовина поміщається у пробірку та закривається гумовою пробкою. Упродовж двох годин біоматеріал доставляють до лабораторії, помістивши пробірку до спеціального контейнера.

Знайдено 6 клінік
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Ольга
Мала проблеми із менструальним циклом. Пояснила гінекологу свою ситуацію. Та відразу направила на гормональне дослідження. В організмі був серйозний дисбаланс гормонів. Пити гормони не хотіла, бо багато чула, що жінки при цьому набирають вагу. Лікар сказав, що відразу до радикальних методів ми вдаватися не будемо. Призначила мені препарат рослинний препарат Циклонорм. На щастя, відбуваються позитивні зміни і без гормональних препаратів. Дівчатка, головне знайти правильного гінеколога!
15 июля '16 г.
10
Анастасія
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
06 ноября '16 г.
8
Олена
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
14 октября '16 г.
8
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,21
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика;...
 • Гормони щитовидної залози 100
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8,5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-14:00
8,50
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно...
 • Гормональні дослідження від 120
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9,3

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
8,33
Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування...
 • Гормональні дослідження
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8,8

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-14:00
7,80
Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У...
 • Гормональні дослідження від 110
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8,7

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
7,45
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...
 • Гормональні дослідження
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8,7

Години роботи:

Сб: 10:00-18:00
7,03
Львів вул. Новаківського, 8, корп. 1 р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
 • Гормональні дослідження 105
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-12:30 Сб: 08:00-12:30 Н: 08:00-12:30