Спермограма у Львові (Личаківський район)

Послуга Ціна
Спермограма 250
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
Підчепив інфекційну хворобу. Спочатку почитав на форумах як самотужки можна здолати цю інфекцію. Незручно було про таке лікареві розповідати, але терпіти незручності я вже не міг. Я ліки приймав, але хвороба прогресувала. Лікар обстежив мене, сказав, що ризикувати не треба. Потрібно зробити спермограму, щоб точно призначити лікування. Розумів, що зволікати немає як. Із результатами пішов до уролога та взяв із собою призначений рецепт ліків. Інфекція зникає з організму швидше, ніж я думав.
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Середня оцінка користувача 9.3

Години роботи:

Спермограма в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Середня оцінка користувача 9

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Середня оцінка користувача 9.3

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
  • Спермограма 270
Середня оцінка користувача 8.5