Спектральний аналіз волосся на мікроелементи у Львові

Спектральний аналіз волосся 1365 грн

Спектральний (біохімічний) аналіз волосся на мікроелементи — це процедура, спрямована на вивчення мінеральних складових, концентрації елементів у волоссі та інформації про стан мінерального обміну в організмі пацієнта. Ці ж елементи відображають як дефіцит, так і надлишок мінеральних речовин. Дослідження є неінвазивною процедурою, що дозволяє абсолютно точно встановити діагноз.

Основні показання

Такий метод лабораторної діагностики призначений для проведення при випаданні волосся, поганому їх зростанні і структурній зміні, помітних змінах у зовнішньому вигляді. Ще такий спосіб діагностики рекомендується до проведення:

• підліткам, які перебувають у періоді посиленого зростання;
  • вагітним;
  • людям, які постійно зазнають посилені навантаження фізичного та емоційного характеру;
  • при схильності до постійних застудних захворювань;
  • тим, хто дотримується суворої вегетаріанської дієти, працює на шкідливих виробництвах, проживає на території з несприятливою екологією;
  • пацієнтам, які приймають медикаменти протягом тривалого часу.

Застосовується процедура ще й для визначення різних захворювань. Можна точно визначити існуючий дисбаланс в організмі, який допоможе діагностувати імунодефіцит, діабет, порушення в роботі щитоподібної залози, крім того, остеопороз, атеросклероз, псоріаз, гастроентерит, хвороби нігтів, шкіри тощо.

Як підготуватися до дослідження

Процедура не передбачає якоїсь особливої підготовки, проте за якістю волосся обов'язково повинно відповідати гігієнічним нормам. Не можна проводити спектральний аналіз на забарвленому волоссі або з хімічною завивкою. У цьому випадку необхідно почекати близько місяця або взяти зразок з інших частин тіла.

Особливості аналізу

Зразок волосся, необхідний для проведення біохімічного аналізу, забирається лікарем-трихологом. Для дослідження зістригається кілька пасом із різних ділянок потиличної зони, за їх відсутності на голові — з лобкової або пахвової ділянок тіла. Загальна ширина складає приблизно 1 см, а довжина — 3-4 см. Спектральний аналіз виконується у строк до двох тижнів.

Знайдено 2 клініки

Мирослава
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
09 сентября '16 г.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
22 ноября '16 г.
Карина
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.
10 августа '16 г.
Алина
Квалифицированный доктор, помог мне избавиться от болезни в которкие сроки. Спасибо!
08 мая '16 г.
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
  • Спектральний аналіз волосся на мікроелементи
Сб: 09:00-15:00
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Спектральний аналіз волосся 1 365
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00