Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Спектральний аналіз волосся на мікроелементи у Львові

Спектральний (біохімічний) аналіз волосся на мікроелементи — це процедура, спрямована на вивчення мінеральних складових, концентрації елементів у волоссі та інформації про стан мінерального обміну в організмі пацієнта. Ці ж елементи відображають як дефіцит, так і надлишок мінеральних речовин. Дослідження є неінвазивною процедурою, що дозволяє абсолютно точно встановити діагноз.

Основні показання

Такий метод лабораторної діагностики призначений для проведення при випаданні волосся, поганому їх зростанні і структурній зміні, помітних змінах у зовнішньому вигляді. Ще такий спосіб діагностики рекомендується до проведення:

  • підліткам, які перебувають у періоді посиленого зростання;
  • вагітним;
  • людям, які постійно зазнають посилені навантаження фізичного та емоційного характеру;
  • при схильності до постійних застудних захворювань;
  • тим, хто дотримується суворої вегетаріанської дієти, працює на шкідливих виробництвах, проживає на території з несприятливою екологією;
  • пацієнтам, які приймають медикаменти протягом тривалого часу.

Застосовується процедура ще й для визначення різних захворювань. Можна точно визначити існуючий дисбаланс в організмі, який допоможе діагностувати імунодефіцит, діабет, порушення в роботі щитоподібної залози, крім того, остеопороз, атеросклероз, псоріаз, гастроентерит, хвороби нігтів, шкіри тощо.

Як підготуватися до дослідження

Процедура не передбачає якоїсь особливої підготовки, проте за якістю волосся обов'язково повинно відповідати гігієнічним нормам. Не можна проводити спектральний аналіз на забарвленому волоссі або з хімічною завивкою. У цьому випадку необхідно почекати близько місяця або взяти зразок з інших частин тіла.

Особливості аналізу

Зразок волосся, необхідний для проведення біохімічного аналізу, забирається лікарем-трихологом. Для дослідження зістригається кілька пасом із різних ділянок потиличної зони, за їх відсутності на голові — з лобкової або пахвової ділянок тіла. Загальна ширина складає приблизно 1 см, а довжина — 3-4 см. Спектральний аналіз виконується у строк до двох тижнів.

4
7,0
7,1
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
  • Спектральний аналіз волосся на мікроелементи
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00