Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Маркери аутоімунних захворювань у Львові

Послуга Ціна
Аутоімунологічні дослідження від 120 грн

Маркери аутоімунних захворювань — це лабораторна діагностика для визначення хвороб, викликаних боротьбою імунних сил організму із власними антитілами, що виникли внаслідок проникнення вірусу і необхідності вироблення подібних клітин. Хвороби можуть вражати функціональні можливості, різні тканини, органи. Найчастіше від них страждає ендокринна система, в якій зосереджуються антитіла, але недуги можуть поширитися по всьому організму. При розвитку захворювань важливо спочатку визначити гормональний фон та схильність, яка часто визначається генетично.

Основні показання

Аналіз на маркери можуть призначити при підозрі на такі аутоімунні захворювання:

  • системні (червоний вовчак, синдром Шегрена, синдром Бехчета, системні васкуліти);
  • з ураженням суглобів (ревматоїдний артрит);
  • хвороби ендокринної системи (цукровий діабет, аутоімунний тиреоїдит або тиреоїдит Хашимото, хвороба Грейвса);
  • крові;
  • нервової системи;
  • печінки та шлунково-кишкового тракту;
  • шкіри, нирок, серця, легенів.

Як підготуватися до дослідження

Для визначення недуги і постановки точного діагнозу призначається аналіз крові на наявність особливих клітин. Для дослідження необхідні матеріал, зібраний за особливими правилами, та підготовка пацієнта. Зазвичай використовується сироватка крові, процедура проводиться завжди натщесерце.

Особливості аналізу

Діагностика сучасної медицини дозволяє визначити наявність аутоімунних та імунних захворювань на основі діагностики крові людини. Маркери аутоімунних захворювань численні й різноманітні, але тільки вони можуть дати точну картину стану здоров'я й відповідно правильне лікування. Маркери аутоімунних захворювань без проблем і значних фінансових затрат здаються практично в будь-якій клініці. Не можна зволікати зі зверненням до спеціаліста.

8,3
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

  • Маркери аутоімунних захворювань
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-14:00
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

  • Аутоімунологічні дослідження від 120
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00