Спермограма в Хмельницькому

Спермограма з мікроскопією 160
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
Не перестаю удивляться мастерству медсестрички которая набирает кровь! Легко, почти безболезненно и быстро! Хожу только в Миламед, в других местах вену находят на пятый раз.
Юлія
Кордонська Ніна Іванівна - приємна людина та досвідчений лікар! Прийшла по рекомендації іншого лікаря, залишилась задоволена. Завжди все доступно розповідає та ефективно проводить лікування!! Раджу всім!!
галина
Корддонська Ніна Іванівна Досвідчений високопрофесійний спеціаліст і приємна та щира людина. Була у неї на консультації і залишилась задоволена. Все пояснила, на всі запитання свої я отримала професійну консультацію. На наступний раз планую звертатися тільки до цього лікаря. Вдячна лікарю та привітному персоналу кланіки. Всім здоров'я та успіху!
Криштофор Юлія
Гарний прийом людей! Робила УЗД вагітність лікар професіонал, гарно все розказує , роз'яснює!
14 декабря '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Хмельницький вул. Соборна, 29
Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині.
  • Спермограма з мікроскопією 160
Працює з 09:00-18:00
Хмельницький вул. Ватутіна, 14
Багатопрофільний медичний центр "Вілєна" створений у 1998 році, проводить клінічну діагностику та лікування різних захворювань загальномедичного напрямку. В штаті поліклініки працюють доктор медичних наук, професор, лікарі вищої категорії кваліфікації.
  • Спермограма 250
Працює з 09:00-18:00