Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Гістологічне дослідження у Львові

Послуга Ціна
Гістологічне дослідження 250
Гістологія 350

Гістологічне дослідження ― це один із достовірних та важливих комплексних методів діагностики, які проводяться за допомогою мікроскопічного дослідження різних тканин. Вважається важливим етапом у діагностиці ракових пухлин та первинним методом оцінки правильності лікування. Головне завдання такої процедури — підтвердження або спростування наявності атипових, ракових клітин. Такий метод використовують в онкології, хірургії, гінекології, андрології, дерматології, маммології. Матеріал для дослідження отримують за допомогою біопсії або під час оперативного втручання.

Основні показання

Гістологічне обстеження може призначатися для:

  • точного підтвердження можливого або неясного діагнозу;
  • визначення стадії патологічного процесу;
  • динамічного спостереження за протіканням захворювання;
  • диференційної діагностики різних захворювань;
  • встановлення поширеності пухлини;
  • визначення обсягу хірургічного лікування;
  • контролю за змінами в тканинах під впливом радіаційного та цистостатичного лікування.

Як підготуватися до дослідження

Необхідно дотримуватися порад лікаря, повідомити його про всі ліки, які приймаються, в тому числі вітаміни, не вживати алкоголь, припинити куріння та фізичні навантаження, уникати стресів, обмежити інтимні контакти. Під час процедури може знадобитися місцева анестезія, у такому випадку останній прийом їжі має бути за 8-10 годин.

Особливості аналізу

Для отримання найбільш правдивих і достовірних результатів при виконанні гістологічного дослідження необхідно жорстко дотримуватися усіх правил забору біологічного матеріалу у хворого. Залежно від способу отримання тканин для аналізу, при дослідженні може бути проаналізовано ціле пухлинне утворення або невеликий стовпчик тканини. Нерідко біопсію проводять за допомогою довгої тонкої голки, однак у деяких випадках використовують голку більшого діаметру. Це робить процедуру більш болючою, проте й більш ефективною.

8,68
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
  • Гістологічне дослідження 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
9,04
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Гістологія 350
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-14:00