Аналіз на цитомегаловірус у Львові

Діагностика цитомегаловірусу (метод ІФА) 200 грн
Знайдено 7 клінік

Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Христина
Доброго дня усім! Звертались з приводу планування вагітності у відділення ДРТ. Задоволені сервісом, отриманою консультацією і результатом. Дякую.
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Діагностика цитомегаловірусу (метод ІФА) 200
  • Діагностика цитомегаловірусу (метод ПЛР) 300
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Антитіла до цитомегаловірусу от 250
  • Визначення цитомегаловірусу (ПЛР: кров, у/г зішкріб) 300
5,3
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.