Аналіз крові на гормон Т3 у Львові

Трийодтиронін загальний (Т3) 200 грн
Трийодтиронін вільний (вТ3, FT3) 145 грн

Аналіз на гормон Т3 (трийодтиронін) — дослідження, яке інформує ендокринолога про порушення роботи щитоподібної залози. Наприклад, при токсичній аденомі щитоподібної залози або багатовузловому токсичному зобі рівень Т3 у крові підвищується. Аналогічна ситуація і при Базедовій хворобі. Порушення норми трийодтироніну характеризується більш вираженими симптомами та долається повільніше, ніж аналогічна ситуація із гормоном Т4.

Основні показання

Аналіз на гормон Т3 призначається у разі:

• зобу;
  • сповільненого розумового або статевого розвитку;
  • облисіння;
  • аменореї;
  • гіпер- та гіпотиреозу;
  • безпліддя;
  • зниженого лібідо;
  • аритмії.

Як підготуватись до дослідження

Упродовж місяця перед процедурою потрібно відмовитись від прийому гормональних препаратів, а протягом трьох днів не застосовувати медикаменти, що мають у своєму складі йод. Безпосередньо перед дослідженням не рекомендується займатись спортом, переносити інші фізичні навантаження, зловживати алкогольними напоями та тютюновими виробами, перебувати під впливом стресу. Не варто захоплюватись і міцною кавою. Пацієнт здає аналіз натщесерце, перебуваючи в спокійному стані. Перед процедурою забороняється проходити УЗД, біопсію щитоподібної залози або опромінювати орган радіоізотопами. Упродовж місяця перед аналізом варто відмовитись від прийому медикаментів, які містять гормони щитоподібної залози (але за умови, якщо це не погіршить здоров’я). Тому необхідна консультація лікаря.

Особливості аналізу

Суть дослідження — визначення кількості трийодтироніну у крові. Для жінок, чоловіків та дітей норми різні. Невідповідність стандартним показникам свідчить про наявність захворювань. Відхилення гормону Т3 від норм проявляється як:

• дратівливість, нервовість та швидка втомлюваність;
  • тремтіння пальців рук;
  • порушення ритму серця;
  • поява додаткових скорочень серця.

Найчастіше відхилення спричине:

• умертвінням частини клітин залози;
  • уживанням надлишкової кількості тиреостатиків;
  • операцією з видалення частини або всієї щитоподібної залози;
  • лікуванням радіоактивним йодом;
  • використанням препаратів, що містять йод.
7,0
Знайдено 8 клінік

Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Ольга
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Трийодтиронін загальний (Т3) 200
  • Трийодтиронін вільний (ВТ3) 200
Сб: 10:00-18:00 Нд: 11:00-18:00
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Трийодтиронін вільний (вТ3, FT3) 145
  • Пакет №10.7. Тиреоїдний-8 (TТГ, FТ3, АТ до ТПО) 410
  • Пакет №46. Гінекологічний (ТТГ, FТ3, FT4, ТГ, АТ до ТПО, тестостерон загальний, тестостерон вільний, естрадіол, ФСГ, ЛГ, пролактин, прогестерон) 1 760
  • Програма "Щитоподібна залоза (розширене обстеження)" (TТГ, FТ3, FT4, АТ до ТПО, кальцитонін, ТГ, АТ до ТГ) 1 130
Сб: 09:00-17:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Сб: 10:00-16:00
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Сб: 10:00-14:00
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Сб: 09:00-19:00
3,7