Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клінічний аналіз крові у Львові

Послуга Ціна
Загальний аналіз крові з формулою 100
Загальний аналіз крові 112
Аналіз крові розгорнутий 120

Загальний клінічний аналіз крові — процедура, яка дає змогу з’ясувати рівень гемоглобіну, кількість лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів та колір крові. Результати дозволяють проаналізувати лейкоцитарну формулу та швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ). Анемію, запальні процеси, патологічні хвороби нирок та інші захворювання можна виявити на основі показників. Кров береться із пальця або вени.

Основні показання

Передумовами для здачі аналізу найчастіше виступають:

 • диспансерні та скринінгові дослідження;
 • контроль дієвості лікування;
 • підозра на наявність захворювань крові та їх діагностика;
 • виявлення інших недуг на ранніх стадіях.

Як підготуватись до дослідження

Не варто курити, вживати міцний чай або каву перед дослідженням. У протилежному випадку відбудеться спазм периферичних судин, що ускладнить отримання матеріалу для дослідження. Перед здачею крові забороняється вживати жирну їжу та алкоголь. Вони спричиняють підвищення рівня холестерину у крові, що зменшує достовірність показника ШОЕ. Упродовж доби не рекомендується приймати медикаменти, які чинять вплив на процес згортання крові. До них належать анальгетики. Цей аналіз не варто здавати під час інфекцій та впродовж семи-восьми днів після одужання. Хвороботворні віруси та бактерії чинять значний вплив на клітинний склад. Здавати кров можна через годину після сніданку. Не варто їсти у разі проходження комплексного обстеження. У будь-якому випадку забороняється вживати солодкі харчі та напої. Дитині до і під час здачі аналізу потрібна психологічна підтримка. Емоційне перенавантаження спричиняє викид у кров деяких гормонів та хибність результатів. Тому необхідно пояснити дитині, що лікарі та медсестри хочуть, щоб вона була здоровою, але для цього їй потрібно перетерпіти незначний біль.

Особливості аналізу

На основі результатів загального клінічного аналізу оцінюється концентрація гемоглобіну, кількість клітин та колір крові. Дієвість дослідження полягає у тому, що найрізноманітніші захворювання та відхилення від норми швидко проявляються змінами у крові. Наприклад, збільшення кількості лейкоцитів — свідчення розвитку апендициту, а підвищення концентрації еритроцитів та зменшення рівня гемоглобіну — кровотечі.

Що таке клінічний аналіз крові?
9,09
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Загальний аналіз крові з формулою 120
 • Аналіз крові розгорнутий 120
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
8,66
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір.
 • Загальний аналіз крові 112
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
8,38
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань.
 • Загальний аналіз крові з формулою 100
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
8,34
Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
 • Клінічний аналіз крові
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-14:00
7,92
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Дитяча поліклініка "Веселка" - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття.
 • Клінічний аналіз крові
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00
7,03
Львів пр-т. Чорновола, 1 р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла.
 • Клінічний аналіз крові
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8

Години роботи:

Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00