Аналіз харчової непереносимості у Львові

Визначення індивідуальної харчової непереносимості «FED-тест» 5300 грн

Аналіз на харчову непереносимість ― це імунологічний метод дослідження крові для одержання важливої та достовірної інформації про індивідуальну непереносимість продуктів харчування. При такому захворюванні спостерігаються запалення та імунні порушення, бо непереносимість безпосередньо пов’язана із неспроможністю організму засвоювати деякі продукти або підвищеною чутливістю до деяких хімречовин.

Основні показання

Діагностику призначають за таких показань:

• безпричинні періодичні або постійні шкірні висипи, свербіж, дерматити невідомого походження;
  • харчові розлади, не пов’язані з дисбактеріозом або іншими захворюваннями шлунково-кишкового тракту;
  • порушення обміну речовин та зайва вага, яка не піддається корекції дієтами та фізичними вправами;
  • тимчасові алергічні реакції;
  • перепади настрою, невмотивована дратівливість, в’ялість, швидка втомлюваність, сонливість без об’єктивної причини.

У профілактичних цілях, за відсутності виражених симптомів, аналіз на харчову непереносимість може бути рекомендований для укладання плану укріплення імунної системи, а також жінкам, що планують вагітність для виключення впливу заборонених продуктів.

Як підготуватися до дослідження

Проводити аналіз рекомендовано натщесерце. За дві доби до процедури слід відмовитися від алкоголю, біологічно активних домішок, вітамінів, медикаментів (крім життєво необхідних, наприклад, інсулін, протизаплідні).

Протипоказаннями можуть бути:

• менструації у жінок;
  • приймання антибіотиків;
  • ОРВЗ, грип;
  • лихорадка;
  • ВІЛ-інфекція;
  • пацієнти з трансплантованими органами;
  • хронічний алкоголізм;
  • наркоманія.

Особливості аналізу

Результат тесту має вигляд двох списків із забороненими «червоними» продуктами та дозволеними «зеленими» продуктами. Результати індивідуальні та дійсні протягом року.

4,0
Знайдено 2 клініки

Сб
Марія
Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
Олеся
З раннього дитинства страждала на поліноз. Початок тепла був кінцем для моїх прогулянок на свіжому повітрі. Через роботу переїхала до іншого міста. Записалась до нового алерголога. Він порадив мені почати все з нуля. Тобто він хоче бачити чітку картину сам для себе. Здала алергопроби. Лікар розширив мені список рослин на які у мене алергія. Відповідно призначив лікування. Тепер воно і дійсно дієве, так як я не знала точно всіх рослин, які провокують у мене алергію.
Раїса
У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Приватна клініка «Vita-Pueri» заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Аналіз харчової непереносимості
3,0