Спермограма у Львові (Сихівський район)

Послуга Ціна
Спермограма 300
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Олег
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
Дем'ян
Підчепив інфекційну хворобу. Спочатку почитав на форумах як самотужки можна здолати цю інфекцію. Незручно було про таке лікареві розповідати, але терпіти незручності я вже не міг. Я ліки приймав, але хвороба прогресувала. Лікар обстежив мене, сказав, що ризикувати не треба. Потрібно зробити спермограму, щоб точно призначити лікування. Розумів, що зволікати немає як. Із результатами пішов до уролога та взяв із собою призначений рецепт ліків. Інфекція зникає з організму швидше, ніж я думав.
02 октября '16 г.
Станіслав
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Спермограма" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський