Сторінка 9. Приватні лікарі в Вінниці

Катерина
Попросила чоловіка постежити за дитиною, поки я сходжу до магазину. Він так стежив, що не побачив, як наше чадо щось тягло до рота. Коли я повернулась додому, то малий уже погано дихав, та показував на горло. Я дуже злякалась, і сама не стала нічого роботи, щоб не нашкодити. Ми негайно привезли сина до Віти Миколаївни. Вона заспокоїла і нас, і дитину. Швидко витягла предмет, яким виявилась запчастина від лего. Я подякувала лікарю, а потім влаштувала чоловіку скандал, що не дивився за дитиною. Спасибі лікарці, за своєчасну допомогу.
26 грудня '16 г.
К Вите Николаевне я водила своего ребенка, когда воспалились аденоиды. Ребенок дышать не мог абсолютно, а мне, как и любой заботливой маме не хотелось сразу маленького ребенкасадить на тяжелые лекарства. Вита учла все мои пожелания, дала нам рекомендации относительно лечения, благодаря которому, ребенок в скором времени пошел на поправку.
06 лютого '17 г.
Отоларинголог, Дитячий отоларинголог
Викликати лікаря додому
Лікар Криштоф Віта Миколаївна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла. Займається лікуванням захворювань вуха, горла та носа у дітей та дорослих (риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха). Виконує промивання пазух носа, обробку слизової оболонки, видалення сторонніх предметів з носа, продування вух та видалення сірчаних пробок.
Вінниця вул. Маяковського, 141
Педіатрія, дитяча кардіологія
Лікар займається лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Спеціалізується на дитячій кардіології. Виконує ультразвукове дослідження серця. Проводить добове холтерівське моніторування ЕКГ. Приймає дітей з артеріальною гіпертензією, вродженими та набутими вадами серця. Також лікує грип, ГРВІ, гастрит, анемію та тонзиліт.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-19
Уролог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-19
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Отоларинголог
Лікар Махначов Максим Владиславович спеціалізується на лікуванні хвороб вух, горла та носа. Займається лікуванням гайморитів,аденоїдитів, ларингітів, абсцесів з локалізацією у ЛОР-органах, тонзилітів. У своїй практиці використовує апарат «Тонзилор-ММ» та радіохвильову каутеризацію.
Хірург
Лікар вищої категорії Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні хронічних та гострих захворювань органів слуху, нюху та запальних процесів у горлі. Проводить діагностичні огляди, надає направлення на лабораторні аналізи, призначає лікування медикаментозними та фізіотерапевтичними методами. Виконує процедури з видалення сірчаної пробки та чужорідних предметів.
Функціональний діагност
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій. Має першу категорію лікаря-рентгенолога.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Стоматолог-парадонтолог
Лікар Куцик А. В. професійний парадонтолог. Допомагає хворим вилікувати пародонтоз, парадонтит, карієс, флюс, пульпіт. Діагностує наявні проблеми з яснами. Здійснює розгладження зубної поверхні від наявних каменів, нальоту. В складних випадках здійснює хірургічний вплив. Також проводить профілактичну роботу стосовно актуальності чи необхідності звернення за допомогою.
Стоматолог
Лікар Гульк О. А. займається професійною діяльністю в стоматології. Поводить лікування карієсу, пульпіту, пародонтозу. Консультує з приводу наявних проблем, профілактичних засобів. Призначає прийом медикаментів у випадках інфекційних захворюваннях ротової порожнини, запаленнях ясен. Пломбує зуби, кореневі канали, здійснює естетичну реставрацію. Здійснює очищення та відбілювання посмішки.
Офтальмолог
Лікар першої категорії Черноконь Тетяна Василівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить консультацію щодо стану здоров’я органу зору. Займається діагностикою очних хвороб та відхилень. Завдяки найсучаснішому обладнанню, ставить точний діагноз та призначає ефективне лікування. Проводить корекцію зору лазером, а також хірургічне та лазерне лікування глаукоми та катаракти. Окрім того, є висококваліфіційним спеціалістом у лікуванні косоокості хірургічним шляхом. До компетенції лікаря входить лазерна стимуляція зору. Надає подальшу консультацію з приводу запобігання очних хвороб та відновлення зору після операції.
Вінниця вул. Зодчих, 7