Нейромед, Центр МРТ діагностики на Пирогова, 109

6.9
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Вінниця, вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)

Підібрати клініку для запису.

Телефон контактного центру Likarni.com.

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

У Центрі сучасної діагностики «Нейромед» Ви зможете отримати наступні види обстежень:

• МРТ (магнітно-резонансну томографію);
  • УЗД (ультразвукову діагностику);
  • ЕЕГ (електроенцефалографію);
  • ЕНМГ (електронейроміографію);
  • отримати консультацію невролога.

Всі обстеження проводяться на високоякісному обладнанні.

Так, в Центрі «Нейромед» встановлено два МРТ томографи: відкритого та закритого типів.

Апарат відкритого типу дозволяє пройти МРТ сканування будь-якому пацієнту. Даний апарат підходить для людей, які бояться закритого простору та мають велику вагу тіла. Апарат закритого типу Philips Achieva 1.5 Tесла є найпотужнішим апаратом у Вінницькій області та є "золотим стандартом" при МРТ діагностиці.

На цьому томографі можна пройти діагностику всіх частин тіла: МРТ голови, МРТ шиї, грудного відділу хребта та попереку, МРТ коліна та інших суглобів, МРТ внутрішніх органів та МРТ малого тазу.

Після проходження МРТ обстеження кожен пацієнт отримує: плівку та висновок лікаря-радіолога. Є можливість записати результати обстеження на CD-диск. Одним із найпоширеніших методів діагностики є ультразвукова діагностика (УЗД). Дане обстеження не має жодних протипоказань та може бути проведено будь-якому пацієнту.

У Центрі "Нейромед" можна пройти ультразвукову діагностику ОЧП (органів черевної порожнини), УЗД серця, дуплексне сканування судин голови та шиї, УЗД вен та артерій нижніх (верхніх) кінцівок, УЗД щитовидної залози тощо.

Електронейроміографія (ЕНМГ) – дозволить оцінити провідність нервових закінчень у верхніх та нижніх кінцівках. А електроенцефалографія (ЕЕГ) дозволить діагностувати головний мозок та виявити епілепсію, пухлину, стан перенесеного інсульту, причини розладів сну та інших захворювань. Консультація лікаря-невролога допоможе підібрати правильний вид діагностики та призначити лікування за її результатом.

• Ціни на послуги

• УЗД кубітального каналу (ліктьовий нерв)/обох рук від 250
  • УЗД нервів верхньої/нижньої кінцівки 300
  • УЗД малогомілкового/великогомілкового нерву 250
  • УЗД легень 400
  • Комплексний пакет досліджень №1 (судини шиї та голови + серце + вени нижніх кінцівок + ОЧП та нирки) 1 700
  • Комплексний пакет досліджень №2 (судини шиї + серце + вени нижніх кінцівок) 1 200
  • Біологічний зворотній зв’язок 250
  • Оnline психотерапія 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Гнатовська Вікторія
Мені дуже подобається відношення до пацієнта та сервіс клініки
Ірина
Дякую за уважне та доброзичливе відношення до кожного пацієнта!!
Рекомендую,однозначно..
Дякую за якісне МРТ
Елена Анатольевна
Мне нужно было срочно пройти МРТ малого таза, обзвонила ближайшие клиники, и нужное время мне смогли предложить только в центре Нейромед. На консультации специалист рассказала об исследовании, сказала, чтобы я не волновалась. Если потребуется еще раз проходить МРТ, то запишусь на прием только к доктору Хотян.
Лариса
Врач от Бога Всем советую! Очень грамотный! Сначала как зашла в кабинет, думаю,что он понимает,такой молодой,а оказалось что очень сильный специалист.Советую всем!
Лариса
Врач от Бога!Год назад пришла к нему с кучей проблем.Где только не лечилась, безрезультатно.Он внимательно выслушал и назначил лечение на целый год.Иван Иванович не только отличный невролог но и психиатр.Сейчас я чувствую себя отлично, благодаря его назначениям и рекомендациям.Всем своим знакомым рекомендую.
Александр
Выражаю искреннюю благодарность Ивану Ивановичу! Обратился к нему с воспалением лицевого нерва по рекомендации знакомого. Лечение было длительным, но главное, что сейчас я полностью здоров. Всем рекомендую этого настоящего специалиста!
наталия
дякую БОГУ за такого ликаря який ставиться до людей як до ридних. ДУЖЕ ДОПОМИГ мени а тепер ДОПОМОГАЕ моему сыну!!!ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВОЛОДИМИРУ!!!!
Марія
Дякую Моканюк В.О. за доброзичливе та безоцінне відношення до пацієнтів, за надання не тільки професійної допомоги, але і вміння вислухати і надати психологічну підтримку людині
Дмитро
Спостерігався і лікувався у Ігоря Анатолійовича після інсульту. Щиро здивований відповідальністю і професіоналізмом лікаря. Величезне Вам спасибі. Бажаю успіхів і подальшої плідної роботи!
Олег
Спасибі Світлані Григорівні за її високий професіоналізм і впевненість в роботі, доброзичливість до пацієнтів. Відмінний діагност, для неї немає складнощів в оцінці результатів дослідження.
Валентин
У Игоря Анатольевича нахожусь на лечении по поводу эпилепсии. Огромное спасибо за хорошие результаты!
Светлана Ивановна выполняла мне рентген. Все быстро и качественно!
Валерия
Выполняла мне рентген коленного сустава, все просто и эффективно. Спасибо!
Тамара
Я дуже вдячна Моканюку за уважне і професійне ставлення. Без дорогих обстежень поставив мені правильний діагноз і вилікував. Відмінний невролог, іншим буду рекомендувати.
Евгения
Проходила у Світлани МРТ. Мені її рекомендували знайомі. Прекрасно провела дослідження, чітко, грамотно. Найдрібніші деталі у висновку зазначила, все точно, допомогло для постановки діагнозу.
Анжела
Не вперше в цьому центрі, тому в курсі, що на УЗД найкраще до Ірини потрапити. Вона дуже досвідчений діагност, багатьом допомагала в складних випадках діагностики. Бажаючих до неї на прийом багато.
Кирилл
Оказывал помощь в реабилитационном периоде после травмы позвоночника. Спасибо.
София
Чудовий лікар і діагност,кілька років тому врятував мені життя в прямому значенні.рекомендую і направляю своїх клієнтів
Максим
21 квітня '16р.
Обращался для обследования почек. После УЗИ рассказала, что дальше делать и к кому обращаться.

Лікарі клініки Нейромед, Центр МРТ діагностики на Пирогова, 109

Обрати фах
  • Діагност
  • Невролог
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.