Чернецька Руслана Вікторівна

Сімейний лікар
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Моя мотивація працювати ґрунтується на бажанні допомагати людям. Вдосконалюючи свої знання я отримую задоволення, що вони рятують життя та покращують його якість. Лікарська професія вимагає співчуття і постійного самовдосконалення, та я пишаюся можливістю допомагати суспільству.

Немає відгуків

• «2002-2008 - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність: «Лікувальна справа»

• 04.01.22 р. - 30.06.22 р. — «Загальна практика - сімейна медицина» Спеціалізація. М. Вінниця ВНМУ ім. М. І. Пирогова
  • 17.10.22 р. - 31.10.22 р. — ТУ «Диференційна діагностика туберкульозу» ВНМУ ім. М. І. Пирогова м.Вінниця
  • 20-21.12.22 р. — «Правила організації та техніка проведення вакцинації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-cov-2, а також надання невідкладної допомоги розвитку післявакцинальних реакцій/укскладнень» м.Вінниця
  • 07.02.23 р.-21.02.23 р. — ТУ «Організація процесу»

Сімейний лікар надає послуги

• Консультація сімейного лікаря
  • Огляд
  • Дерматоскопія, ЕКГ
  • Призначення лікування

Сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• Риносинусит
  • Запалення легень