Саган Вікторія Ярославівна

Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
врач другої категорії
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Оля
Лікар від Бога!!!
Елизавета
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Антонина
07 травня '16р.
Благодаря этому замечательному доктору я смогла родить ребенка!
Мар'яна
Чудова жінка і лікар! Відношення - найкраще! Заспокоїла перед прийомом, все детально розпитала, відволікала розмовами, бо я боюся гінекологів)) огляд ніжно і спокійно. Тепер це мій гінеколог на довгі роки!
сніжана
07 квітня '19р.
дуже приємний лікар
сніжана
05 квітня '19р.
побільше таких приємних лікарів
Алла
Була на прийомі у Вікторії Ярославівни!Ще таких приємних лікарів я не зустрічала!Назначила лікування, задоволена дуже!