Мельник Володимир Борисович

Судинний хірург
28 років досвіду
Лікар вищої категорії Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 109а

Відгуки пацієнтів

Ірина
20 вересня '17р.
Дякую! За врятоване життя моєї дитини та мого!
Вадим
13 вересня '17р.
Доктор от бога, молодец, всегда приветливо.Маму прооперировал быстро и качественно. Огромное ему СПАСИБО, крепкого здоровья и долголетия.
Анжелика
11 вересня '16р.
Консультация хорошая. Рекомендую
Людмила
01 вересня '16р.
Мельник відмінний хірург, професіонал! Разом зі своїми асистентами зробив мені операцію швидко і грамотно. Ніяких ускладнень, тому в клініці я не довго пролежала, тепер відновлююся дома. Дякую!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Закінчив медичний факультет Вінницького медичного інституту в 1989 р.
  • У 1992 р пройшов первинну спеціалізацію по судинної хірургії в Київському МАПО ім. П.Л. Шупика