Мельник Володимир Борисович

Судинний хірург
Лікар вищої категорії Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 109 А

Альона
29 травня '18р.
Володимир Борисович -це лікар від Бога, з золотими руками. Відмана консультація та лояльне ставлення до пацієнтів. Лікував мене та моїх рідних. Дякую Вам Володимир Борисович за "красиві ніжки".
Ірина
Дякую! За врятоване життя моєї дитини та мого!
Вадим
Доктор от бога, молодец, всегда приветливо.Маму прооперировал быстро и качественно. Огромное ему СПАСИБО, крепкого здоровья и долголетия.
Анжелика
Консультация хорошая. Рекомендую
Мельник відмінний хірург, професіонал! Разом зі своїми асистентами зробив мені операцію швидко і грамотно. Ніяких ускладнень, тому в клініці я не довго пролежала, тепер відновлююся дома. Дякую!

• Закінчив медичний факультет Вінницького медичного інституту в 1989 р.
  • У 1992 р пройшов первинну спеціалізацію по судинної хірургії в Київському МАПО ім. П.Л. Шупика