Сторінка 8. Приватні лікарі в Вінниці

Оренчук Тетяна Олександрівна
Дуже приємна та уважна лікарка, час консультації разом з нею пройшов не помітно
Богдан
Оставляю позитивний відгук. Дуже відмінний лікар, лікує мої зуби змалечку, все на найкращому рівні. Мені вилікували зуб який всі казали рвати. Дуже гарний спеціаліст.
Нич Алла
29.11.2018 р. Був на прийомі мій син (9 років), результати перевершили всі сподівання. Рекомендую.
Світлана
Як добре, що саме Тетяна Анатолієвна Міирпшевська стала нашим сімейним лікмрем.Вона і уважна і розсудлива, завжди прийде на допомогу, допоможе як словом так і ділом. Вона безперебільшеня знавець своєї справи.
03 липня '18 г.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар Митрашевська Тетяна Анатоліївна працює в педіатрії, має першу категорію. Проводить консультації батькам за правилами годування, догляду за дітьми з перших днів життя, контролює вакцинацію. Займається діагностикою та лікуванням ГРВІ, фарингіту, гастриту, дисбактеріозу, бронхіту, рахіту, стежить за фізичним, нервовим розвитком дитини.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Стоматолог
Лікар Соловйова І. О. фахівець в галузі стоматології. Займається лікуванням, пломбуванням основи зуба, кореневих каналів. Повідомляє пацієнтів про можливі способи усунення проблем. Спеціалізується в області реставрації,очищення, відбілювання зубного ряду. Надає лікарську допомогу вразі виникнення карієсу, пульпіту та інших захворювань. Назначає препарати для усунення запальних процесів в яснах.
Вінниця вул. Пирогова, 3 А
Стоматолог
Лікар Федчук Олександр Сергійович спеціалізується в галузі стоматології. Закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Проводить профілактичні огляди і консультації з питань методів догляду за порожниною рота. Займається лікуванням захворювань зубів та ясен, зокрема карієсу, пульпіту, пародонтозу тощо. Надає послуги з професійного чищення зубів від зубного каменю.
Вінниця вул. 600-річчя, 60
УЗД-спеціаліст
Лікар-дігност вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ультразвукових обстеженнях. Надає послуги для вагітних, виконує пренатальну діагностику, консультує, комплексно підходить до питань обстеження пацієнта. Володіє сучасними методами проведення УЗД. Розшифровує результати діагностики.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Педіатр
41 рік досвіду
Лікар Журавель Тамара Дмитрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Основним напрямком роботи є педіатрія. Займається оцінкою фізичного здоров'я та нервово-психічного стану дитини. В своїй роботі використовує найновіші методики та методи лікування. Проводить лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційних захворювань, дизентерії, коклюшу, вітрянки, скарлатини та різних харчових отруєнь.
Отоларинголог
Лікар Царенко Андрій Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації пацієнтам із захворюваннями профільних органів. Діагностує та лікує пацієнтів з хворобами вуха, горла та носа. Проводить видалення чужорідного, стороннього тіла з вуха та носа, виконує продування вух. Лікує гайморит, фарингіт, ларингіт, тонзиліт та шум у вухах.
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Судинний хірург
Лікар вищої категорії Лазоренко Володимир Євгенович спеціалізується в області судинної хірургії. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я судин артерій і вен. Проводить діагностику та лікування варикозного розширення вен, вегето-судинної дистонії, ушкодження судин, атеросклерозу, флебітів і тромбофлебітів. Практикує різні способи лікування, серед яких флебектомія, мікрофлебектомія, тромбектомія та лазерний тип флебектомії. На стадії діагностики та зібрання анамнезу, проводить визначення тромбоцитів, що в подальшому істотно допомогає в призначенні тієї чи іншої терапії.
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Судинний хірург
Лікар вищої категорії Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
УЗД-фахівець
Лікар діагност другої кваліфікаційної категорії, займається діагностуванням у дітей захворювань нирок, черевних органів, сечового міхура і м'яких тканин. Має досвід в проведенні ультразвукової діагностики щитовидної і слинних залоз, УЗД очей. Макогонюк Сергій Петрович фахівець в проведенні ехокардіографії.
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Вінниця вул. Замостянська, 20А/43
Отоларинголог
Лікар Барциховська Євгенія Андріївна має спеціалізацію в оториноларингології. Займається лікуванням хронічних та гострих інфекційно-запальних процесів вух, носа та горла. Володіє методикою ендоскопічного обстеження ЛОР-органів.