Трихологи в Полтаві

Андрій
Дадонова Олена Миколаївна - дерматологія. Звернувся з метою визначення типу новоутворення та можливості його видалення. Отримав консультацію з вичерпними аргументами, можливість видалення практично безболісним шляхом, рекомендації щодо догляду за новоутворенням. Прийомом лікаря задоволений
11 січня '21 г.
Богдан
Прекрасний компетентний лікар. Проконсультувала з кількох питань, включаючи і не зовсім прямо по своїй спеціалізації. Нічого не "впарювала". Разом, розібрали усі питання, які мене цікавили. Дуже задоволена результатами лікування.
19 березеня '20 г.
Т.Р.О.
Дуже приємний фахівець. Дуже чітко все пояснює. Лікар розповідає про "підводні камені", які можуть зустрітися під час лікування, та як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Прийомом залишилася задоволена. Обов'язково прийду ще! Дякую!
29 лютого '20 г.
Огромное спасибо Оксане Михайловне за своевременную помощь. Уже как полгода я замечаю, что волосы стали ломкими, плохо растут, беспокоил зуд. Я пробовала менять шампунь, бальзам, отказалась от фена, но особого результата не заметила. Решила проконсультировать со специалистом. Она провела диагностику и дала рекомендации. Сейчас лечусь, зуд исчез и не так сильно сыпятся волосы.
06 березеня '19 г.
Дерматолог, трихолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних патологій, захворювань волосся і шкіри голови. Приймає пацієнтів з себорейним дерматитом, лупою, алопецією, вугровою хворобою, розацеа, акне, дерматозом. В індивідуальному порядку розробляє програму лікування, підбирає лікарські препарати та фізіотерапевтичні процедури.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Трихолог
Доктор спеціалізується в області трихології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри та шкіри волосистої частини голови. Виконує підбір мезотерапевтичних препаратів з точки зору клінічної ефективності. Проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24 Б