Трихологи в Ужгороді

Консультація провідного спеціаліста щодо пересадки волосся в клініці «Клініка М. Новосільської» 3500
Консультація дерматотрихолога в кліниці «Веромед (VeroMed), медичний центр в Ужгороді» 600
Віталій
Робив пересадку волосся тут, тепер як нова копійка
16 жовтня '21 г.
Таня
Була на прийомі в трихолога Мислович Мар'яни. Вона дуже делікатно провела огляд, порадила оптимальний догляд. Відразу було видно що професіонал. Взагалі весь персонал дуже ввічливий. Не відчувалось ставлення 'Не мій клієнт - не моя морока'. Без різниці до кого я на прийом записана, всі були раді мене бачити. Це дуже приємно! Адміністратор дуже уважна. Ще потішила відсутність черг!
01 листопада '21 г.
Марія
Відвідую клініку не вперше і не востаннє.Дуде привітний персонал,дівчатка готові завжди помогти,підказати,лікар Мислович Мар'яна Орестівна лікує мене вдруге і я дуже задоволена!!всім рекомендую клініку 'Веромед',тут вам допоможуть здолати недугу!
25 листопада '21 г.
Віталік
Мислович Мар’яна - найкращий трансплантолог волосся у Львові! Перевірив на собі особисто) Якщо вагаєтесь, чи робити пересадку волосся, то женіть всі сумніви геть і сміливо записуйтесь на процедуру!)
14 жовтня '21 г.
Дерматовенеролог, трихолог
Виконує діагностику та лікування шкірних захворювань, дерматоскопію, має навики видалення новоутворень радіохвильовим методом. Проводить діагностику та лікування трихологічних захворювань, трихоскопію, дарсонваль, лазерний гребінець.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
Трансплантолог з пересадки волосся
Мар’яна Орестівна надає консультаційні послуги в галузі дерматології та трихології. Займається діагностуванням та лікуванням таких заховрювань, як себорея, екзема, акне, герпес, псоріаз тощо. Спеціалізується в галузі дерматоонкології та практикує трансплантацію волосся.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Дерматолог, трихолог, трансплантолог волосся
21 рік досвіду
Лікар здійснює прийом пацієнтів з дерматологічними захворюваннями. Приймає пацієнтів з патологіями волосся. Виконує трихоскопію, пересадку волосся. Проводить апаратне лікування волосся. Успішно лікує акне, псоріаз, розацеа, грибкові ураження шкіри та нігтів. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 2000/2000/3500 грн.