Villa Louisa (Вілла Луїза)

7.1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.

Послуги, які надає клініка:

• створення 2D та 3D моделі;
  • різні діагностичні програми;
  • цифрова діагностика відбувається у Франції;
  • вирівнюючі капи;
  • рентген;
  • гігієна ротової порожнини.

Переваги приватної лікарні - індивідуальний підхід, інноваційне обладнання, затишна приємна атмосфера, нестандартний європейський підхід.

Розташована клініка за адресою вул. Пекарська 55/3. Для пацієнтів є паркінг, безкоштовний Wi-Fi.

Обладнання

• Gendex CB 500 (для КТ, за допомогою якого проводяться кольорові панорамні знімки 2D і багатошарові 3D-моделі);
  • Gendex GXDP-300 (США), панорамний рентген.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Villa Louisa (Вілла Луїза), вартість послуг:

• Кольорові панорамні знімки формату 2D
  • Багатошарові 3D-моделі всієї ротової порожнини
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Стандартна панорамна
  • Дитяча панорамна
  • Ортогональна
  • Інтерпроксимальна
  • Консультація стоматолога
  • Консультація стоматолога
  • Вирівнювання зубів капами
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів
  • Вибілювання зубів
  • Виправлення прикусу зубів

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
16 грудня '16г.
Чудова клініка! Звернулась з проблемою вирівнювання зубів. Знаєте, більшість лікарів в інших стоматологіях пропонують один варіант, переважно найдорожчий і ніяких альтернатив. Тут мені запропонували і брекети і елайнери. Не тиснули, спокійно обговорили ситуацію та "розжували" мені все по моєму стану зубів. А атмосфера там просто)) Я відчула себе вдома, чесно. Ніякого запаху, шуму бор-машинки. І ціни цілком оптимальні, що дуже приємно здивувало!
Жанна
29 вересня '16г.
Я задовільна послугами Савчин Софії. Ввічлива молода людина, відмінний стоматолог, в мене тільки приємні емоції від спілкування з нею.
Роман
21 серпня '16г.
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
Алина
17 серпня '16г.
Качественное лечение и совсем не больно) Ребенок доволен и я тоже)
Ангелина
21 квітня '16г.
Хороший врач. Рекомендую ее всем своим знакомым.

Лікарі клініки Villa Louisa (Вілла Луїза)

Савчин Софія Вікторівна
Ортодонт
Ткач Оксана
Стоматолог-гігієніст
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.