Вілла Луїза (Villa Louisa), стоматологія

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.

Послуги, які надає клініка:

• створення 2D та 3D моделі;
  • різні діагностичні програми;
  • цифрова діагностика відбувається у Франції;
  • вирівнюючі капи;
  • рентген;
  • гігієна ротової порожнини.

Переваги приватної лікарні - персоніфікований підхід, інноваційне обладнання, затишна приємна атмосфера, нестандартний європейський підхід.

Стоматологічна клініка Villa Louisa - ексклюзивна приватна клініка, у котрій вирівнювання зубів проводиться за допомогою елайнеров Invisalign, щоб зробити посмішку, що личить до обліччя. До початку лікування за допомогою Invisalign, лікарь розробляє план-схему лікування індивідуально під кожного клієнта.

Розташована клініка французської стоматології Вілла Луїза (Вилла Луиза) на Пекарській, навпроти палацу Туркулів-Комелло та поруч с зуп. Медичний університет (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького). Для пацієнтів є паркінг, безкоштовний Wi-Fi. У центрі застосовуються ліше якісні матеріали.

Обладнання ортодонтологічного центру

• Gendex CB 500 (для КТ, за допомогою якого проводяться кольорові панорамні знімки 2D і багатошарові 3D-моделі);
  • Gendex GXDP-300 (США), панорамний рентген.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Вілла Луїза (Villa Louisa), стоматологія, вартість послуг:

• Консультація ортодонтична 500
  • Консультація ортодонтична (дитяча) 350
  • Американська клінічна система відбілювання. Три візити. 3 990
  • Клінічне відбілювання Flash (1 візит) 9 900
  • Клінічне відбілювання Flash + комплект домашнього відбілювання (1 візит) 12 900
  • Домашнє відбілювання Flash 3 990
  • Цементування коронки 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дмитро
Прирвів сина вперше, думав все, буде катастрофа, а воно нє, навіть не схлипнув. Чудова лікарка, і спеціаліст, і до людей підхід знає
Чудова клініка! Звернулась з проблемою вирівнювання зубів. Знаєте, більшість лікарів в інших стоматологіях пропонують один варіант, переважно найдорожчий і ніяких альтернатив. Тут мені запропонували і брекети і елайнери. Не тиснули, спокійно обговорили ситуацію та "розжували" мені все по моєму стану зубів. А атмосфера там просто)) Я відчула себе вдома, чесно. Ніякого запаху, шуму бор-машинки. І ціни цілком оптимальні, що дуже приємно здивувало!
Паша
Лікування як і прийом сподобалися, обов"язково звернуся ще
Марія
Щиро дякую за допомогу. Мені дуже сподобався підхід лікаря до пацієнта.
Мирослава
Прийомом дуже задоволена, чудова лікарка, і вислухала, і допомогла і полікувала.
Ларі
Гарна лікарня, дуже сучасна і спеціалісти працюють чудові, Наталя Миколаївна дуже допомогла.
Олександр
Лікар - спеціаліст найвищого гатунку, як на мене. Єдиний з усіх у кого я був, взявся за операцію і провів її блискуче! Дуже рекомендую.
Віка
06 травня '20р.
Дуже приємна дівчина, взагалі боюся стоматологів, але у Ольги якась енергетика заспокійлива, допомагає не нервувати. Рекомендую.
Ніна
24 квітня '20р.
Лікаря порадила подруга і я ні разу не пожалкувала, що поїхала через пів країни задля консультації та операцї. Прекрасна людина, та ще кращий фахівецб
Даниил
Был проездом, но рад что зашёл именно к Наталии. Прекрасный доктор, рекомендую.
Алина
Качественное лечение и совсем не больно) Ребенок доволен и я тоже)
Жана
Я задовільна послугами Савчин Софії. Ввічлива молода людина, відмінний стоматолог, в мене тільки приємні емоції від спілкування з нею.
Оля
Прогресивний молодий спеціаліст
Христина
Дуже хороший ортодонт))в мене нарешті ідеальна посмішка! Швидко, якісно, по ціні взагалі дуже добре. Після обходу 6 лікарів на консультації, дуже рада що довірилась Софії Вікторівні!
Роман
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
Ангеліна
21 квітня '16р.
Працює найкращій ортодонт з тих кого я знаю. Якщо проблеми з красою посмішки, то не зволікайте, а запісуйтесь на прийом

Лікарі клініки Вілла Луїза (Villa Louisa), стоматологія

Директор, спеціаліст Invisalign
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00