Villa Louisa (Вілла Луїза)

7.1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег.

Послуги, які надає клініка:

• створення 2D та 3D моделі;
  • різні діагностичні програми;
  • цифрова діагностика відбувається у Франції;
  • вирівнюючі капи;
  • рентген;
  • гігієна ротової порожнини.

Переваги приватної лікарні - індивідуальний підхід, інноваційне обладнання, затишна приємна атмосфера, нестандартний європейський підхід.

Розташована клініка за адресою вул. Пекарська 55/3. Для пацієнтів є паркінг, безкоштовний Wi-Fi.

Обладнання

• Gendex CB 500 (для КТ, за допомогою якого проводяться кольорові панорамні знімки 2D і багатошарові 3D-моделі);
  • Gendex GXDP-300 (США), панорамний рентген.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Villa Louisa (Вілла Луїза), вартість послуг:

• Кольорові панорамні знімки формату 2D
  • Багатошарові 3D-моделі всієї ротової порожнини
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Стандартна панорамна
  • Дитяча панорамна
  • Ортогональна
  • Інтерпроксимальна
  • Консультація стоматолога
  • Консультація стоматолога
  • Вирівнювання зубів капами
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів
  • Вибілювання зубів
  • Виправлення прикусу зубів

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
16 грудня '16г.
Чудова клініка! Звернулась з проблемою вирівнювання зубів. Знаєте, більшість лікарів в інших стоматологіях пропонують один варіант, переважно найдорожчий і ніяких альтернатив. Тут мені запропонували і брекети і елайнери. Не тиснули, спокійно обговорили ситуацію та "розжували" мені все по моєму стану зубів. А атмосфера там просто)) Я відчула себе вдома, чесно. Ніякого запаху, шуму бор-машинки. І ціни цілком оптимальні, що дуже приємно здивувало!
Жанна
29 вересня '16г.
Я задовільна послугами Савчин Софії. Ввічлива молода людина, відмінний стоматолог, в мене тільки приємні емоції від спілкування з нею.
Роман
21 серпня '16г.
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
Алина
17 серпня '16г.
Качественное лечение и совсем не больно) Ребенок доволен и я тоже)
Ангелина
21 квітня '16г.
Хороший врач. Рекомендую ее всем своим знакомым.

Лікарі клініки Villa Louisa (Вілла Луїза)

Савчин Софія Вікторівна
Ортодонт
Ткач Оксана
Стоматолог-гігієніст
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.