Лікарі гінекологи у Львові (Галицький (Центр))

Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Проводить усі види ультразвукової діагностики. Займається лікуванням гінекологічних ахворювань.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
41 рік досвіду
Володимир Іванович акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. займається лікуванням безпліддя, запальних хвороб, статевих інфекцій, ендометріозу, порушень менструального циклу, ерозії шийки матки. Доктор проводить встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей. Лікує непрохідність маткових труб. Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
34 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Наталія Вікторівна проводить сеанси голкорефлексотерапії.
11 років досвіду
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
32 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, національний експерт з планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Лікар проводить контроль вагітності та лікування різноманітних хвороб гінекологічного профілю.Зеновія Михайлівна пройшла стажування в Джорджтаунському університеті ім.Дж.Хопкінса з проблем охорони репродуктивного здоров’я та планування сім’ї (м.Вашингтон,штат Колумбія).
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та репродуктології. Спеціалізується на лікуванні та УЗ-діагностиці в гінекологічній сфері.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціалізується на профілактиці та лікуванні безпліддя. Проводить ультразвукову діагностику невиношування вагітності та інших гінекологічних патологій.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціалізується на профілактиці та лікуванні безпліддя, невиношування вагітності та інших гінекологічних патологій. Лікар навчався в Польщі та проходив стажування в США. у CNY Fertility Center Сіракузи.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, займається питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, лікує патології шийки матки.