Лікарі гінекологи у Львові (Галицький (Центр))

Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Генетик
23 роки досвіду
Ярослав Миколайович лікар УЗ-діагност проводить обстеження вагітності, обстеження органів малого тазу, внутрішніх органів, щитовидної залози, грудних залоз, ЕХО-КГ, проводять медико-генетичне консультування сімей. Має першу кваліфікаційну категорію та ступінь кандидата медичних наук.
Іван
19 листопада '16р.
У Ярослава Миколайовича не існує труднощів інтерпретації результатів дослідження. На особистому прикладі переконався, що виписаний їм висновок може мати вирішальне значення при постановці діагнозу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-23
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
14 років досвіду
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Проводить усі види ультразвукової діагностики. Займається лікуванням гінекологічних ахворювань.
Юлія
12 листопада '16р.
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
41 рік досвіду
Володимир Іванович акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. займається лікуванням безпліддя, запальних хвороб, статевих інфекцій, ендометріозу, порушень менструального циклу, ерозії шийки матки. Доктор проводить встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей. Лікує непрохідність маткових труб. Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.
Христина
01 листопада '16р.
Володимир Іванович любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До нього завжди багато пацієнтів, бо в нього великий досвід і його поважають як лікаря.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-23
34 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Наталія Вікторівна проводить сеанси голкорефлексотерапії.
Дарья
19 серпня '16р.
Наталья Викторовна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, опытный, аккуратный и умный врач.
11 років досвіду
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Анжела
15 лютого '17р.
Дуже дуже хорошо найкраща добре видноситься до клиентив роботу побить якисно суперова ликарка
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,3
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, займається питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, лікує патології шийки матки.
Раіса
03 жовтня '16р.
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
13 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, займається проблемами непліддя, гінекологічної ендокринологіі, володіє методами діагностики та лікування захворювань шийки матки.
Світлана
12 серпня '16р.
Всю вагітність я була під наглядом Марти Олександрівни. Чомусь не хвилювалась, мабуть тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблеми ми здолали. Дякую, лікарю!
4 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог, займається лікуванням запальних захворювань шийки матки, клімактеричних розладів, проблемами непліддя та іншими патологіями гінекологічної сфери.
Леся
08 жовтня '16р.
Сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм Маріанни допомогли виявити у мене хворобу на ранній стадії. Завдяки цьому лікування було недовгим і успішним.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категоріі кваліфікаціі займається питаннями здоров’я репродуктивної системи жінок. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, спостерігає вагітних, запобігає розвитку внутрішньоутробних патологій. Проводить профілактичні процедури при наявності загрози викидня. Компетентна у проведенні УЗ-диагностики. Крім означеного, лікує геніальні вірусні та інфекційні захворювання.
Юлия
24 липня '16р.
Очень приветливая и доброжелательная женщина, прекрасный диагност. Располагает к себе, скрупулезно выполняет свою работу, всегда объяснит результаты, успокоит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,3
Консультація 498 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Лікар Рачкевич Олена Станіславівна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Кваліфікований УЗ-діагност, проводить обстежування для пацієнток із патологіями репродуктивної системи та вагітних жінок. Лікує хвороби, що вражають шийку матки. Також призначає лікування при запальних та інфекційних недугах.
29 серпня '16р.
Спасибо за хорошую консультацию.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 498 грн.