Лікарі гінекологи у Львові (Галицький (Центр))

Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, Генетик
31 рік досвіду
Лікар в області гінекології та акушерської справи. Тітовець Ю. А., акушер-гінеколог-генетик вищої категорії. Займається лікуванням, що передаються статевим шляхом (сифілісу, гонореї, хламідіозу та ін.). Також проводить лікуванням різних хвороб шийки матки. Пропонує послуги контурної та об'ємної пластики.
Віктор
23 червеня '16р.
Юрій Анатолійович це лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 625 грн.
Акушер-гінеколог
Гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних порушень у жінок, збоїв менструального циклу, клімактеричного синдрому, безпліддя. Також лікує запальні та інфекційні захворювання жіночої статевої системи, ерозію шийки матки. Проводить УЗД органів малого таза, УЗД вагітних, кольпоскопічний огляд, лазерну вапоризацію, фолікулометрію і внутрішньоматкову інсемінацію. Виконує стимуляцію овуляції, встановлює і видаляє внутрішньоматкові спіралі, консультує з питань контрацепції.
Людмила
29 березеня '17р.
Я Красовскую посещаю не один год. Поэтому когда моей маме необходима была консультация профессионала, я отправила ее к Лидии Ярославовне.Скрупулезно провела осмотр, выслушала, ответила на все вопросы, анализы назначила только самые необходимые. Все обговорила с мамой по поводу лечения. Мама от посещения врача в восторге!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-18
Консультація від 490 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
10 років досвіду
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
22 травня '17р.
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категоріі кваліфікаціі займається питаннями здоров’я репродуктивної системи жінок. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, спостерігає вагітних, запобігає розвитку внутрішньоутробних патологій. Проводить профілактичні процедури при наявності загрози викидня. Компетентна у проведенні УЗ-диагностики. Крім означеного, лікує геніальні вірусні та інфекційні захворювання.
Юлия
24 липня '16р.
Очень приветливая и доброжелательная женщина, прекрасный диагност. Располагает к себе, скрупулезно выполняет свою работу, всегда объяснит результаты, успокоит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Консультація 398 грн.
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
22 роки досвіду
Врач гинеколог, диагност высшей квалификационной категории, специализируется на терапии дисплазии влагалища, климактерических расстройств и нарушений менструального цикла. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению трихомоноза, патологий шейки матки, уреаплазмоза, женского бесплодия и хламидиоза. Специалист в колькоскопии и УЗИ диагностике Бевз Юрий Анатольевич член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
19 років досвіду
Лікар Рачкевич Олена Станіславівна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Кваліфікований УЗ-діагност, проводить обстежування для пацієнток із патологіями репродуктивної системи та вагітних жінок. Лікує хвороби, що вражають шийку матки. Також призначає лікування при запальних та інфекційних недугах.
29 серпня '16р.
Спасибо за хорошую консультацию.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 398 грн.
41 рік досвіду
Володимир Іванович акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. займається лікуванням безпліддя, запальних хвороб, статевих інфекцій, ендометріозу, порушень менструального циклу, ерозії шийки матки. Доктор проводить встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей. Лікує непрохідність маткових труб. Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.
Гнатюк Валя
01 вересня '17р.
Мені дуже сподобався цей лікар: конкретна людина і швидко і ефективно проводить лікування
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
11 років досвіду
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Анжела
15 лютого '17р.
Дуже дуже хорошо найкраща добре видноситься до клиентив роботу побить якисно суперова ликарка
Записатися на прийом35 онлайн записів
34 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Наталія Вікторівна проводить сеанси голкорефлексотерапії.
Дарья
19 серпня '16р.
Наталья Викторовна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, опытный, аккуратный и умный врач.
Записатися на прийом