Лисий Михайло Павлович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
лікар першої категорії
Асистент кафедри акушерства та гінекології, ЛНМУ ім. Данила Галицького
Консультація 1570 — повний огляд у гінеколога, 700 — консультація
Як лікар акушер-гінеколог, основним напрямком діяльності обрав ведення вагітності, діагностику та лікування ускладнень, що можуть виникати під час цього періоду. Перевагу надає фізіологічному веденню вагітності та пологів, з мінімальними втручанням та корекцією цього тендітного процесу. Взаєморозуміння та довіру між пацієнтом та лікарем вважає основним фактором успішного лікування. Виконує процедури лабіопластики за медичними показаннями.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

14:00

Ср

01 ТРА

Марго
Прийшла обстежитись після тривалого від`їзду, заодно в комплексі відразу зробила узд. Лікар уважний, ціни в клініці доступні
Крістіна
Уважне та чутливе ставлення до паціента, грамотний лікар без зайвих призначень
Альона
Звернулась до Михайла Павловича з делікатною проблемою. Дякую, що допоміг прийняти правильне рішення та уміло провів маленьку корекцію ;)
Лілія
Дякую лікарю та клініці за адекватне вирішення моєї давньої проблеми, яка заважала мені повноцінно жити та займатись спортом. Усе вирішило маленьке хірургічне втручання під місцевим знеболенням.
Ирен
Мені терміново була необхідна консультація. Записали на прийом до гінеколога в той же день, все пунктуально та чітко. Мої враження перевершили мої очікування, буду всім радити цю клініку та їхніх спеціалістів, і в першу чергу- гінеколога.
Василина
Клініка знаходиться в моєму домі. Моя лікарка , яка веде мою вагітність, була у відпустці, то ж звернулась до гінеколога п.Михайла. Зробили узд, записали серцебиття дитинки, заодно дізналась багато цікавого про пологи :) Вийшла з посмішкою :)
Катя
Була на прийомі в цього лікаря. Вислухав,обстежив, дав дієві призначення. Дякую
Яна
Лікаря цього мені порадила подруга, яка двічі в нього народжувала. Допоміг мені доносити мою першу вагітність, весь час цікавився моїм самопочуттям та давав корисні поради
Іванка
Всім раджу п.Михайла. Приймав у мене двох діток а тепер стою в нього на обліку з третьою вагітністю.
Діана
Стою на обліку по вагітності в цього лікаря. Дуже подобається що всі аналізи та обстеження можна зробити на місці, не треба кататися по всьому місті
Маруся
Була на обстеженні в Михайла Павловича, взяв необхідні аналізи та коли отримав результатів сам передзвонив та заспокоїв що все добре. Відчувається турбота.
Наталі
Дякую лікареві за терпіння та професіоналізм
Марія Петрівна
Уважний лікар, професіонал та таке враження що фанат своєї справи :)
Яніна
Обстежувалась у Михайла Павловича після пологів. Дуже задоволена .
Яніна
Була на прийомі у Михайла Павловича.Як завжди задоволена.Приємна атмосфера у клініці та дбайливе ставлення лікаря залишають приємне враження.

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, інтернатура «Акушерство та гінекологія», 2005р.
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність «Лікувальна справа», 2003р.

• Віденський медичний університет, 2007р.
  • Стажування у відділеннях акушерства та гінекології, урології Клініки сестер-францисканок м. Вельс, Австрія, 2007р.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• Ведення вагітності, пологів, післяпологового періоду
  • Діагностика та лікування патологічних станів під час вагітності
  • Контрацепція
  • Діагностика та лікування запальних захворювань органів жіночої статевої системи
  • Лабіопластика за медичними показаннями