Лікарі неврологи у Львові (Галицький (Центр) район)

Наталка
В IQMED я йшла прицільно до Яворської на ЕНМГ, в медичних колах її дуже поважають як спеціаліста-невропатолога, що проводить дане обстеження. Сервісом задоволена. Рекомендую.
30 вересня '22 г.
Віка
Шукала де зробити терміново ЕНМГ (електронейроміографію), в великих клініках запис на процедуру був не раніше, ніж за 2 тижні. В IQMED мене записали за 2 дні.
25 вересня '22 г.
Марія
Невропатолог скерував на електронейроміографію, відкладала візит як могла, бо думала члмусьі, що процедура неприємна. Мені порадили звернутись до клініки IQMED до лікаря Яворської Наталії Петрівни, я так і зробила. Дуже задоволена фаховістю лікаря, попри мої побоювання, процедура пройшла максимально комфортно.
17 вересня '22 г.
Ivan
Гарний лікар, фахівець своєї справи.
30 листопада '-1 г.
Невролог, нейрофізіолог
Невролог, нейрофізіолог займається лікуванням нервово-м’язових захворювань, головного болю, неврологічних ускладнень остеохондрозу хребта, захворювань нервів, поліневропатії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Дитячий невролог
Лікар Миронович Роман Тадейович – дитячий невролог. Досвід роботи 34 роки. Лікар вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Проводить лікування пошкоджень у роботі головного мозку у віці до одного року. Приймає дітей у консультативному режимі. Проводить огляд новонароджених до одного року. Лікує вроджені аномалії ЦНС.
Невропатолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом4 онлайн записи
Невропатолог
Лікар займається лікуванням та профілактикою неврологічних розладів. Займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу (включаючи наслідки інсультів: ішемічного, геморагічного, САК.)
Записатися на прийом2 онлайн записи
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на неврології. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Христина Вікторівна постійно удосконалює свої знання і навички проходячи тематичні курси підвищення кваліфікації.
Записатися на прийом5 онлайн записів