Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі неврологи у Львові (Галицький (Центр))

1
6,0
9
Мій батько нещодавно пережив інсульт. Потрібно було по-трохи реабілітовуватися. Дякувати Богові потрапили до досвідченого спеціаліста, який призначив дієве лікування. Його комплекс препаратів та вправ повернув тата до повноцінного життя. Навіть і не думали, що зможемо досягти такого результату. Дуже дякуємо.
7
Довгий час мучився від порушення уваги. Дуже багато неприємностей у мене через це сталося. Зрозумів, що якщо зараз не піти до невролога, то потім буде занадто пізно. Лікар трапився дуже добрий. Навіть коли мені було важко зібрати слова до купи, він був тактичний та стриманий. Зараз приймаю призначений ним курс лікування: препарати, які стимулюють мозкову активність. Ходжу на сеанси іглорефлексотерапії. Допомагає!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Невролог
18 років досвіду
7,00
Лікар Лафаренко Майя Ярославівна, займається питаннями, пов'язаними з неврологією. Консультує пацієнтів стосовно питань неврологічного профілю. Спеціалізується на лікуванні вегетосудинної дистонії та гіпертонічної хвороби. Проводить процедуру паравертебральної та епідуральної блокади. Допомагає пацієнтам відновитися після інсульту, лікує безсоння, неврози, заїкання, мігрені та невралгії. Надає кваліфіковану допомогу при прострілах, болях в шиї та спині.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Дитячий невролог
34 роки досвіду
5,00
Дитячий лікар
Богдан Тадейович спеціалізується на лікуванні та діагностиці хвороб в області дитячої неврології. Проводить лікування епілепсії, дитячого церебрального паралічу, вроджених захворювань нервової системи у дітей.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 500 грн.