Лікарі неврологи у Львові (Галицький (Центр))

6,0
Мій батько нещодавно пережив інсульт. Потрібно було по-трохи реабілітовуватися. Дякувати Богові потрапили до досвідченого спеціаліста, який призначив дієве лікування. Його комплекс препаратів та вправ повернув тата до повноцінного життя. Навіть і не думали, що зможемо досягти такого результату. Дуже дякуємо.
Напередодні випускного балу їхала у маршрутці і мене дуже сильно продуло. На наступний ранок не могла повернути шиєю. Записалась на онлайн-консультацію. Лікар приписав мазь Фаніган та знеболюючий препарат Нурофен. Через 2 дні танцювала на випускному! Дякую дуже.
Довгий час мучився від порушення уваги. Дуже багато неприємностей у мене через це сталося. Зрозумів, що якщо зараз не піти до невролога, то потім буде занадто пізно. Лікар трапився дуже добрий. Навіть коли мені було важко зібрати слова до купи, він був тактичний та стриманий. Зараз приймаю призначений ним курс лікування: препарати, які стимулюють мозкову активність. Ходжу на сеанси іглорефлексотерапії. Допомагає!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Невролог
17 років досвіду
Лікар Лафаренко Майя Ярославівна, займається питаннями, пов'язаними з неврологією. Консультує пацієнтів стосовно питань неврологічного профілю. Спеціалізується на лікуванні вегетосудинної дистонії та гіпертонічної хвороби. Проводить процедуру паравертебральної та епідуральної блокади. Допомагає пацієнтам відновитися після інсульту, лікує безсоння, неврози, заїкання, мігрені та невралгії. Надає кваліфіковану допомогу при прострілах, болях в шиї та спині.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 300 грн.
Дитячий невролог
33 роки досвіду
Дитячий лікар
Богдан Тадейович спеціалізується на лікуванні та діагностиці хвороб в області дитячої неврології. Проводить лікування епілепсії, дитячого церебрального паралічу, вроджених захворювань нервової системи у дітей.
Записатися на прийом
Консультація 500 грн.