Лікарі хірурги у Львові (Галицький (Центр))

Судинний хірург
18 років досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Іра
27 березеня '18р.
Перше хочу подякувати за те що лікар првела чудову операцію,а ще дякую за те що після операціїї лікар хоча вже й пройшло рік часу зрадістю мене консультує.дякую.
Консультація 250 грн.
Хірург, Пластичний хірург
43 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Тетяна
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Мамолог, Онколог, Хірург
11 років досвіду
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Женя
13 лютого '17р.
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
11 років досвіду
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
22 травня '17р.
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Пластичний хірург
33 роки досвіду
Хірург вищої категорії загальної та пластичної хірургії, займається проведення реконструктивних операцій на молочній залозі, передньої черевної стінки, естетичних операцій по омолодженню, операцій з видалення рубців, шрамів, розширених вен при варикозі. Заслужений лікар України.
Карина
13 листопада '16р.
Безпалько досвідчений і талановитий хірург. Минуло вже трохи більше 2-х років після маммопластики у нього. Без всяких додаткових процедур груди у мене виглядають на відмінно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
21 рік досвіду
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії, завідувач центру "Клініка пластичної хірургії". Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії.
Лідія
30 серпня '16р.
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Судинний хірург
Головний лікар Хірургічної клініки "Корона" Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах.
Василь
18 квітня '18р.
Професіонал! Вилікував мене від варикозу за один день, весь персонал в клініці дуже приємний і кваліфікований, ніби я попав за кордон!
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Хірург
Лікар Кобза Ігор Іванович, доктор медичних наук, професор. Спеціалізується в області хірургії, займається лікуванням шляхом прямого впливу на тканини шляхом проведення операції. Виконує операції з видалення геморою різними способами, видаляє пахові та пупкові грижі, також грижі міжхребцевих дисків. Проводить оперативне втручання при абсцесах в черевній порожнині.
Людмила
26 січня '18р.
Прекрасна людина, лікар від Бога.У нього золоті руки і надзвичайний розум.Міцного здоров'я Вам надовго.Дякую, що Ви єі ми Вас знайшли.Це було у травні 2017.Низький уклін і щира материнська вдячність.
Консультація 400 грн.
Проктолог, Онколог, Хірург
19 років досвіду
Лікар Перецель Орест Орестович спеціалізується на питаннях онкологічної хірургії та проктології. Пропонує пацієнтам послуги оперативної допомоги при структурній патології періанальної області та прямої кишки. Діагностує та лікує проктологічні онкопатології. Володіє сучасними техніками щодо закриття стоми та елімінації свищів.
33 роки досвіду
Лікар Загородній Олександр Володимирович спеціалізується в області абдомінальної хірургії, як відкритої, так і лапароскопічної хірургії. Займається перев'язкою ран, накладенням та зняттям швів. Проводить лікування захворювань внутрішніх органів, кісток, лікує травми кісток та переломи
Люба
23 жовтня '17р.