Лікарі стоматологи у Львові (Галицький (Центр))

Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
16 років досвіду
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням, профілактикою захворювань зубів та ясен, а також художньою реставрацією зубів.
Альбина
20 вересня '16р.
Очень приятный доктор. Мне понравился ее подход к пациенту. Лечение проводит качественно.
Консультація 150 грн.
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
16 років досвіду
Юрій Миронович лікар-стоматолог, головний лікар клініки стоматології «Симбіотика». Має великий досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, імплантології. Займається викладацькою та науковою діяльністю.
Роман
15 листопада '16р.
Звертався до лікаря по рекомендації знайомих. Дуже відповідалььний та уважний лікар. Провів дійсно ефективне лікування. Щиро вдячний за надану допомогу!
Ортодонт
16 років досвіду
Лікар-ортодонт, займається виправленням прикусу і виправленням неправильного положення зубів, використовуючи пластинки, брекети, капи. Лікар має великий досвід, постійно бере участь в різних конференціях, семінарах присвячених проблемам ортодонтії.
Степан
20 серпня '16р.
Відповідальний та уважний, дуже ввічливий та тактовний. Лікування провів швидко, безболісно і що саме найголовніше — якісно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
8 років досвіду
Юлія Стефанівна лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Спеціалізується на естетичній стоматології та пародонтологія. Лікар постійно бере участь в різноманітних практичних семінарах з питань стоматології.
Ева
12 вересня '16р.
Хороший врач, провела необходимое лечение и расписала рекомендации. Спасибо за оказанную помощь.
Стоматолог-ортопед
14 років досвіду
Лікар-стоматолог Степан Степанович, спеціалізується на ортопедії. Займається протезуванням за допомогою різних імплантів. Надає перевагу естетиці і функції в стоматології.
Федор
14 серпня '16р.
Очень толковый доктор. Рекомендую!
8 років досвіду
Лікар-стоматолог, має досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, гнатології. Мар'яна Ігорівна постійно вдосконалює свої професійні вміння беручи участь в практичних семінарах, конференціях.
Артур
24 липня '16р.
Очень приятная врач, к лечению подходит очень ответственно. Очень качественно все делает. Рекомендую!
Стоматолог-хірург
7 років досвіду
Лікар стоматолог-хірург, спеціалізується на проблемах імплантації, пародонтальної пластичної хірургії, традиційних і альтернативних способах отримання сполучно-тканинних трансплантантів. Лікар постійно бере участь в різних семінарах, конференціях присвячених цим та іншим питанням.
Антон
27 серпня '16р.
Квалифицированный специалист, проводит качественное лечение и расписывает адекватные и толковые рекомендации.
Стоматолог-гігієніст
12 років досвіду
Віра Євстахіївна лікар-гігієніст, проводить процедури по підтримці гігієни ротової порожнини. Консультує пацієнтів з питань професійної гігієни та пародонтології. Лікар бере участь в різних конференціях, семінарах.
Анастасія
30 листопада '16р.
Дякую за надану допомогу. Я дуже задоволена результатом лікування. Рекомендую саме цю лікарку!
Стоматолог-ортодонт
14 років досвіду
Лікар першої категорії стоматолог-ортодонт, практикує ендодонтичне лікування, лікує всіх видів патологій прикусу, робить пломбування. Лікує карієс, періодонтити, гінгівіти, стоматити, пульпіти.
Антон
01 жовтня '16р.
Все прошло просто великолепно. Я очень доволен результатом лечения.
12 років досвіду
Лікар-стоматолог другої категорії, займається протезуванням, проводить імплантацію. Надає послуги в лікуванні адентії, карієсу, видаляє зубний камінь.
06 жовтня '16р.
Спасибо за оказанную помощь! Благодаря Вам зуб больше не болит)