Лікарі стоматологи у Львові (Галицький (Центр) район)

Таскіна Валерія
Дуже задоволена усіма лікарями і персоналом в цілому. Приїхала з дитинкою 3,5 рочків. Треба було і зубчики лікувати, рвати. Робила анастезію. Дуже переживала. Все пройшло супер. Робота усього персоналу на всі 100.заклад супер. Дитинка задоволена, стресу нема. Думала що це ми приїхали в ігрову кімнату. Підхід до дітей шикарний. Це стосується усього персоналу. Дуже задоволена що обрала саме цей заклад. Дитина щаслива і це саме головне каже ще хочу приїхати. Кажу ариїдим але надіюсь не скоро. Рекомендую. Дякую щераз усім.
Оля
Чудовий лікар. Все було зроблено акуратно і безболісно.
Марія
Щиро раджу! Довго вагались на лікування зубків синочку 4 рочки в медикаментозному сні. Після консультації з Галиною Миронівною відважитись. Все пройшло чудово. Ми задоволені
Дар'я
Спеціаліст дуже високої кваліфікації, робить все оперативно, видно що має дуже велику практику, людяна, чуйна, турботлива! Дякую
Стоматолог
Лікар-стоматолог, має досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, гнатології. Мар'яна Ігорівна постійно вдосконалює свої професійні вміння беручи участь в практичних семінарах, конференціях.
Стоматолог
Дитячий стоматолог вищої категорії, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Стоматолог-ортопед, Хірург
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед, хірург, надає послуги в сфері хірургічної та ортопедичної стоматології. В своїй практиці використовує новітні технології, що є запорукою найкращого результату лікування. Лікар також займається викладацькою та науковою роботою.
Стоматолог-ортопед
Катерина Теодорівна лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії. Лікар володіє усіма сучасними технологіями ортопедичного лікування в стоматології.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, лікує дітей від одного року життя до підліткового віку. Має великий досвід застосування загального знеболення при лікуванні порожнини рота.
Стоматолог
Юлія Стефанівна лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Спеціалізується на естетичній стоматології та пародонтологія. Лікар постійно бере участь в різноманітних практичних семінарах з питань стоматології.
Стоматолог-гігієніст
Віра Євстахіївна лікар-гігієніст, проводить процедури по підтримці гігієни ротової порожнини. Консультує пацієнтів з питань професійної гігієни та пародонтології. Лікар бере участь в різних конференціях, семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-ортопед
21 рік досвіду
Лікар-стоматолог Степан Степанович, спеціалізується на ортопедії. Займається протезуванням за допомогою різних імплантів. Надає перевагу естетиці і функції в стоматології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням, профілактикою захворювань зубів та ясен, а також художньою реставрацією зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
21 рік досвіду
Олександр Борисович лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить ендодонтичне лікування зубів, займається лікуванням карієсу, художньою реставрацією, підвищеної чутливості зубів, проводить підготовку зубів до протезування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19