Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи у Львові (Галицький (Центр))

Стоматолог
16 років досвіду
9,98
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням, профілактикою захворювань зубів та ясен, а також художньою реставрацією зубів.
Семен
15 лютого '17р.
10
С прошлого года все время прохожу профилактические осмотры у Гнатив Натальи. Мне нравится уважительное отношение к пациентам, позитивный настрой в лечении, уверенность в собственных силах. Таких врачей бы, да побольше!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
Стоматолог
16 років досвіду
9,98
Юрій Миронович лікар-стоматолог, головний лікар клініки стоматології «Симбіотика». Має великий досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, імплантології. Займається викладацькою та науковою діяльністю.
Роман
15 листопада '16р.
8
Звертався до лікаря по рекомендації знайомих. Дуже відповідалььний та уважний лікар. Провів дійсно ефективне лікування. Щиро вдячний за надану допомогу!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Ортодонт
16 років досвіду
9,98
Лікар-ортодонт, займається виправленням прикусу і виправленням неправильного положення зубів, використовуючи пластинки, брекети, капи. Лікар має великий досвід, постійно бере участь в різних конференціях, семінарах присвячених проблемам ортодонтії.
Степан
20 серпня '16р.
9
Відповідальний та уважний, дуже ввічливий та тактовний. Лікування провів швидко, безболісно і що саме найголовніше — якісно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 150 грн.
Стоматолог
8 років досвіду
9,98
Юлія Стефанівна лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Спеціалізується на естетичній стоматології та пародонтологія. Лікар постійно бере участь в різноманітних практичних семінарах з питань стоматології.
Ева
12 вересня '16р.
9
Хороший врач, провела необходимое лечение и расписала рекомендации. Спасибо за оказанную помощь.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Стоматолог-ортопед
14 років досвіду
9,98
Лікар-стоматолог Степан Степанович, спеціалізується на ортопедії. Займається протезуванням за допомогою різних імплантів. Надає перевагу естетиці і функції в стоматології.
Федор
14 серпня '16р.
9
Очень толковый доктор. Рекомендую!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Стоматолог
8 років досвіду
9,98
Лікар-стоматолог, має досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, гнатології. Мар'яна Ігорівна постійно вдосконалює свої професійні вміння беручи участь в практичних семінарах, конференціях.
Артур
24 липня '16р.
10
Очень приятная врач, к лечению подходит очень ответственно. Очень качественно все делает. Рекомендую!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Стоматолог-хірург
7 років досвіду
9,98
Лікар стоматолог-хірург, спеціалізується на проблемах імплантації, пародонтальної пластичної хірургії, традиційних і альтернативних способах отримання сполучно-тканинних трансплантантів. Лікар постійно бере участь в різних семінарах, конференціях присвячених цим та іншим питанням.
Антон
27 серпня '16р.
7
Квалифицированный специалист, проводит качественное лечение и расписывает адекватные и толковые рекомендации.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Стоматолог-гігієніст
12 років досвіду
9,98
Віра Євстахіївна лікар-гігієніст, проводить процедури по підтримці гігієни ротової порожнини. Консультує пацієнтів з питань професійної гігієни та пародонтології. Лікар бере участь в різних конференціях, семінарах.
Григорий
02 лютого '17р.
9
Я очень трепетно слежу за здоровьем зубов, и гигиеной полости рта. Периодически посещаю Веру Евстахиевну для плановых процедур. Очень довольна ее работой, так же не могу не отметить, что она очень милая девушка.
Записатися на прийом
Стоматолог-ортодонт
14 років досвіду
9,98
Лікар першої категорії стоматолог-ортодонт, практикує ендодонтичне лікування, лікує всіх видів патологій прикусу, робить пломбування. Лікує карієс, періодонтити, гінгівіти, стоматити, пульпіти.
Антон
01 жовтня '16р.
10
Все прошло просто великолепно. Я очень доволен результатом лечения.
Записатися на прийом
Стоматолог
12 років досвіду
9,98
Лікар-стоматолог другої категорії, займається протезуванням, проводить імплантацію. Надає послуги в лікуванні адентії, карієсу, видаляє зубний камінь.
Марина
05 лютого '17р.
8
Классный доктор. Сначала зуб удалил, потом поставил имплант, работа и в том, и в другом случае была идеальной. Врач компетентный, с пониманием относится даже к самым трусливым пациентам. Удаляла первый раз, поэтому было страшно. Я ему премного благодарна. Настоящий мастер!
Записатися на прийом