Лікарі стоматологи у Львові (Галицький (Центр))

Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Стоматолог-ортопед, Хірург
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед, хірург, надає послуги в сфері хірургічної та ортопедичної стоматології. В своїй практиці використовує новітні технології, що є запорукою найкращого результату лікування. Лікар також займається викладацькою та науковою роботою.
Анатолій
04 вересня '16р.
Щиро вдячний за допомогу! Дуже гарний лікар. Рекомендую.
Стоматолог-ортопед
32 роки досвіду
Катерина Теодорівна лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії. Лікар володіє усіма сучасними технологіями ортопедичного лікування в стоматології.
Леонід
29 жовтня '16р.
Мені лікар дуже сподобалась - давно не зустрічав таких приємних лікарів. Щиро вдячний за надану допомогу!
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, лікує дітей від одного року життя до підліткового віку. Має великий досвід застосування загального знеболення при лікуванні порожнини рота.
Кристина
03 серпня '16р.
Спасибо за качественное лечение!
Консультація 100 грн.
33 роки досвіду
Дитячий лікар
Дитячий стоматолог вищої категорії, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Анастасія
16 листопада '16р.
Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.
Записатися на прийом20 онлайн записів
14 років досвіду
Олександр Борисович лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить ендодонтичне лікування зубів, займається лікуванням карієсу, художньою реставрацією, підвищеної чутливості зубів, проводить підготовку зубів до протезування.
Мирослав
27 лютого '17р.
Зубрицький гарно робить свою справу. Звертаючись до Олександра, я впевнений, що не марно витрачаю свої гроші. У нього висока якість матеріалів та сучасні методи лікування – мені це подобається.
Записатися на прийом
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а р.Галицький (Центр)
Стоматолог-гігієніст
12 років досвіду
Віра Євстахіївна лікар-гігієніст, проводить процедури по підтримці гігієни ротової порожнини. Консультує пацієнтів з питань професійної гігієни та пародонтології. Лікар бере участь в різних конференціях, семінарах.
Григорий
02 лютого '17р.
Я очень трепетно слежу за здоровьем зубов, и гигиеной полости рта. Периодически посещаю Веру Евстахиевну для плановых процедур. Очень довольна ее работой, так же не могу не отметить, что она очень милая девушка.
16 років досвіду
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням, профілактикою захворювань зубів та ясен, а також художньою реставрацією зубів.
Семен
15 лютого '17р.
С прошлого года все время прохожу профилактические осмотры у Гнатив Натальи. Мне нравится уважительное отношение к пациентам, позитивный настрой в лечении, уверенность в собственных силах. Таких врачей бы, да побольше!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
8 років досвіду
Лікар-стоматолог, має досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, гнатології. Мар'яна Ігорівна постійно вдосконалює свої професійні вміння беручи участь в практичних семінарах, конференціях.
Артур
24 липня '16р.
Очень приятная врач, к лечению подходит очень ответственно. Очень качественно все делает. Рекомендую!
Стоматолог-ортопед
33 роки досвіду
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на встановлення вінірів, коронок та мостоподібних протезів, часткових та повних нейлонових протезів, бюгельних протезів різного типу кріплення. Консультує пацієнтів з питань встановлення та догляду за протезами.
Ганна
10 липня '16р.
Зубрицький - досвідчений стоматолог, приємна у спілкуванні людина. Завдячуючи його досвіду було швидко вирішено складну проблему протезування зубів. Відмінна робота!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а р.Галицький (Центр)
Стоматолог-хірург, Ортопед
11 років досвіду
Дитячий лікар
Олена Ярославівна стоматолог-хірург, ортопед. Спеціалізується на повному спектрі послуг з хірургічної стоматології, лікує як дітей так і дорослих. Займається видаленням зубів. Лікар проводить художню реставрацію зубів і зубних рядів.
Еріка
09 серпня '16р.
Якщо вам знадобиться хороший стоматолог для дитини, звертайтеся до Олени. Не тільки допоможе, але і корисні поради і рекомендації дасть, у нас так було - ми залишилися задоволені.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9