Лікарі сурдологи у Львові (Галицький (Центр) район)

Олег Катрич
Перше що кидається в очі це рівень обслуговування, сучасний вигляд кабінету і сучасне обладнання. Робив аудіометрію. Все відбувається досить швидко і одразу після завершення отримуєш результат з заключенням, не потрібно чекати годину чи дві, чи взагалі приходити на наступний день, на все треба до 20 хв. Хоча я не був записаний, але для мене знайшли вільний час в проміжку між записами і провели обстеження, так як воно не довготривале. Відчувається професіоналізм в виконанні роботи і відповідне ставлення до клієнтів.
03 жовтня '22 г.
Antonina Chliyants
Дуже гарно знайшли підхід до дитини. Спілкування на найвищому рівні. За направленням лікаря перевірили слух дитині 5 років без жодних труднощів. Склались лише найприємніші враження про працівників (як самого лікаря так і на ресепшен). Дякую вам!
10 грудня '22 г.
Маргіта Юля
Звернулися у Беттертон з проблемою шум у вухах. Спеціаліст дуже хороший, досвідчений, чуйний та приємний. Скерувала нас на лікування до лікаря. Лікування пройшли і повернулися з повторним візитом. Приємно, що нас пам'ятають та знову радо прийняли. Це ще не всі наші візити у Беттертон до спеціаліста Анни. Але поки ми задоволені підходом, атмосферою та результатом.
18 жовтня '22 г.
Іра Панчишин
Щиро дякуємо за Вашу роботу. Дитина 7р. спокійно та з довірою пройшла обстеження, а мені, як мамі - лікар відповіла на усі запитання. Вищий рівень професіоналізму лікаря п.Анни
08 грудня '22 г.
Сурдолог
Викликати лікаря додому
Когут Анна Іванівна – дорослий лікар сурдолог. Проводить ендоскопічне обстеження гортані, носа та вух. Виконує такі процедури, як: промивання лакун мигдаликів, вливання лікарських засобів у горло, зупинка носових кровотеч, ушивання ран зовнішнього носа та вуха та ін. Лікує гайморит, ларингіт, отит, риніт та фарингіт. Проводить комплексну діагностику слуху, підбір та налаштування слухових апаратів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.9