Лікарі фізіотерапевти у Львові (Галицький (Центр) район)

Михайло
Звертався до різних урологів, які не змогли мені допомогти. Порекомендували уролога Бойко Святослава Ігоровича. На відміну від інших урологів, які застосовують терапевтичне або операційне лікування, Святослав Ігорович поєднує терапевтичне лікування та ударно-хвильову терапію. Ця комбінація дає найкращий результат. Болі зникли після проходження 10 процедур ударно-хвильової терапії. Рекомендую усім охочим спробувати цей метод лікування. Лікування не дешеве, але воно того варте. Ми завжди маємо вибір, якого лікаря обрати. Хочу подякувати Святославу Ігоровичу за проведене лікування.
30 листопада '-1 г.
Анатолий
Кроме традиционного медикаментозного лечения, врач делает уклон на физиотерапию, что в моем случае дало очень положительный эффект. Стоит отдельно отметить исполнение массажа простаты. Делает все аккуратно, при этом сок выходит в нужном количестве.
30 листопада '-1 г.
Уролог, Андролог, Физиотерапевт
Лікар спеціалізується в області урології, андрології, фізіотерапії. Лікує уретрит, цистит, пієлонефрит і чоловіче безпліддя. Виконує масаж передміхурової залози, ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура і статевого члена. В роботі використовує такі методики: магнітотерапію, лазеротерапію і електротерапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Уролог
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань сечового міхура, сечоводів, нирок та сечівника. Проводить літотрипсію. Виконує ультразвукове дослідження нирок. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу.
Уролог
Лікар лікує широкий спектр урологічних захворювань. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Виконує літотрипсію. Приймає пацієнтів з сечокам'яною хворобою, циститом, уретритом та іншими патологіями.