Лікарі терапевти у Львові (Галицький (Центр) район)

Іра
Чудовий лікар.Який вислухає.порадить.знайде причину.ще й хвилюється за результат.Дякую вам.Тетяно Іванівно.ваша обізнаність не лише в галузі гастроентерології .допомогла нам вилікувати донечку.Дай вам Бог здоров'я і ще багато років працювати.
Мар'яна
Дуже хороший спеціаліст
Надія
Хороший лікар!Рекомендую!
Ніна
Спеціально пишу відгук через тривалий термін після лікування в пані Тетяни. За її рекомендаціями пройшла обстеження та лікувалася майже два місяці. Почуваюся дуже добре. Щиро вдячна цій людині за професійний підхід, людяність та увагу. Рекомендую всім не тягнути з проблемами зі здоров'ям та звертатися до цього фахівця.
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Терапевт
Проводить діагностику та лікування найпоширеніших захворювань внутрішніх органів (артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, захворювання дихальної та травної систем, інфекційні захворювання тощо), їх профілактику. Робота згідно стандартів доказової медицини. Консультація та медичний супровід при проведеннях планових профілактичних щеплень. Мови прийому: українська, англійська.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація безкоштовно - по декларації, прийом - 490 грн.
Лікар УЗД, терапевт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Терапевт, Гастроентеролог
Спеціаліст Бевз Оксана Володимирівна – терапевт, гастроентеролог. Досвід роботи 22 роки. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях травної системи. Розробляє індивідуальні схеми терапії за допомогою сучасних лікарських препаратів. Володіє навиками лікування захворювань статевої та серцево-судинної системи.
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Тетяна Михайлівна спеціалізується в області сімейної медицини. Лікар проводить УЗ діагностику у немовлят та дітей.