Лікарі мамологи у Львові (Галицький (Центр))

Після 40 років взяла собі за правило щорічно відвідувати мамолога. У моїй сім’ї по жіночій лінії 2 випадки смертей від раку грудей. Щороку, а деколи і 2 рази на рік, коли відчуваю незначний біль звертаюсь до мамолога. На щастя, все в нормі. Лікар тримає усе під контролем. Рада, що мамолог привітний та чуйний. Приємно спілкуватись із професіоналом, який дасть пояснення на будь-яке питання.
Намацала невеличке ущільнення у ділянці правої молочної залози. Відразу злякалась, що пухлина злоякісна. Записалась до мамолога та на наступний день він провів обстеження. Пухлини ані доброякісної ані злоякісної, на щастя, не було. Незадовго до того сильно вдарилась груддю. Вийшов такий собі ущільнений синяк. Він знаходився на нижній частині залози, тому побачити його було важко. Тільки по відчуттям зрозуміла, що там щось є. Лікар прописав мазь. Скоро все розсмокталось.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально, тому планово щороку проходжу багатьох лікарів, у тому числі і мамолога. Лікар завжди детально обстежує залози та при найменшій підозрі направляє на додаткові дослідження. На жаль, цього року у мене діагностували мастит на ранній стадії. Пропила курс лікування і відчуваю значне та швидке покращення. А все тому, що консультація мамолога має буде плановою.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Мамолог, Онколог, Хірург
11 років досвіду
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Женя
13 лютого '17р.
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Консультація 650 грн.