Красівська Лідія Ярославівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
лікар вищої категорії
Гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних порушень у жінок, збоїв менструального циклу, клімактеричного синдрому, безпліддя. Також лікує запальні та інфекційні захворювання жіночої статевої системи, ерозію шийки матки. Проводить УЗД органів малого таза, УЗД вагітних, кольпоскопічний огляд, лазерну вапоризацію, фолікулометрію і внутрішньоматкову інсемінацію. Виконує стимуляцію овуляції, встановлює і видаляє внутрішньоматкові спіралі, консультує з питань контрацепції.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)

Я Красовскую посещаю не один год. Поэтому когда моей маме необходима была консультация профессионала, я отправила ее к Лидии Ярославовне.Скрупулезно провела осмотр, выслушала, ответила на все вопросы, анализы назначила только самые необходимые. Все обговорила с мамой по поводу лечения. Мама от посещения врача в восторге!
Видя, что лечение мне не помогает, решила получить консультацию у другого специалиста. Лидия Ярославовна сразу нашла в лечении недостаток и для его корректировки лично провела дополнительную диагностику.Мне понравились профессиональные действия врача и индивидуальный подход. Лечиться продолжила у Красовской. Не жалею в своем выборе.

• 1986 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, лікувальний факультет.
  • 1986 р. — інтернатура за спеціальністю «акушерство та гінекологія» на базі Львівського міського клінічного пологового будинку №1.

• 2007 р. — семінар «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя».
  • 2008 р. — семінар «Актуальні питання патології шийки матки».
  • 2008 р. — науково-практична конференція «Нові можливості в лікуванні гіперандрогенних станів у жінки. Використання пероральних контрацептивів».
  • 2011 р. — тематичне удосконалення «Актуальні питання акушерства та гінекології».
  • 2011 р. — Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасного акушерства».
  • 2012 р. — ПАЦ з акушерства та гінекології.
  • 2012 р. — курси «Гінекологічна ендокринологія».
  • 2013 р. — міжнародна конференція «Еластографія в ультразвуковій діагностиці молочної та щитовидної залоз, а також в гінекології».
  • Науково-практична конференція «Шляхи удосконалення акушерсько-гінекологічної допомоги».
  • Науково-практична конференція «Стандартні підходи в лікуванні гіперпролактинемії та патології молочної залози».
  • Науково-практична конференція «Сучасні технології лабораторної діагностики».
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасного акушерства».
  • Науково-практична конференція «Репродуктивне здоров'я жінки: проблеми та шляхи вирішення».
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання репродуктивного здоров'я».
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання ендокринної гінекології».

• Асоціація акушерів-гінекологів Львівської області.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст