Лікарі пластичні хірурги у Львові (Галицький (Центр) район)

Анастасия
Сделала ринопластику у Геннадия Марковича безумно довольна , нос идеальный ! Советую только его . Профессионал
Ліля
Хочу висловити ,щиру подяку ,лікарю Каліці Геннадію Марковичу !!! Дякую за Ваші послуги та золоті руки. Ви найкращий! Добре, коли з тобою працює лікар вищої категорії,професіонал своєї справи! Генадій Маркович, дуже РОЗУМНИЙ ДОБРИЙ Лікар , Він все коректно, чітко та зрозуміло пояснив ,що треба зробити ... Зробила і помолодшала років на 10-15років .Став правильний овал обличчя ,шкіра підтягнулася❤️
Ігор
Генадій Маркович прекрасний спеціаліст та віртуоз своєї справи. Вислухав, порадив, допоміг. В клініці комфортні умови, персонал професійний та завжди уважний до кожного пацієнта. РЕКОМЕНДУЮ!
Світлана
Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
Хірург, Пластичний хірург
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2) р.Галицький (Центр)
Дерматокосметолог
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.