Лікарі пластичні хірурги у Львові (Галицький (Центр))

Хірург, Пластичний хірург
42 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Тетяна
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-24
Пластичний хірург
32 роки досвіду
Хірург вищої категорії загальної та пластичної хірургії, займається проведення реконструктивних операцій на молочній залозі, передньої черевної стінки, естетичних операцій по омолодженню, операцій з видалення рубців, шрамів, розширених вен при варикозі. Заслужений лікар України.
Карина
13 листопада '16р.
Безпалько досвідчений і талановитий хірург. Минуло вже трохи більше 2-х років після маммопластики у нього. Без всяких додаткових процедур груди у мене виглядають на відмінно.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Хірург
20 років досвіду
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії, завідувач центру "Клініка пластичної хірургії". Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії.
Лідія
30 серпня '16р.
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматокосметолог
12 років досвіду
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Карина
10 серпня '16р.
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8