Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
головний лікар
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна – акушер-гінеколог. На протязі 17 років допомагає жінкам у питанні правильної вагітності. Розробляє індивідуальні схеми відновлення менструального циклу. Назначає медикаменті, дія яких направлена на успішне зачаття. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Проводить діагностику та лікування сучасними методами.

Наталя
Була на прийомі у Марти Володимирівної ,яка уважно вислухала і заспокоїла,зробивши необхідні обстеження ,все ретельно пояснила і призначила лікування. Дуже добра як людина, і як лікар уважна,розумна і кваліфікована.
Lina
17 травня '21р.
Я рідко пишу відгуки. Але не можу не написати про Марту Володимирівну . Коли потрапила до неї то була в повному відчаї так як мій гінеколог налякав мене до божевілля . Марта Володимірівна дуже компетентний спокійни і уважний лікарь,в мене був діагноз папілома . Не буду довго писати,в лише скажу що на сьогоднішній день я повнісю здорова) Можливо якщо порівнювати цінуву політику то в центрі ДВ це дорожче,але там дбайливий справді підхід до пацієнта сучасне обладнання .На мою думку все відповідає своїй ціні. Побільше б таких уважних, і розумних лікарів як Марта Володимирівна !!!
Олена
Дуже задоволена.Все чітко пояснили і обстежили ‚буду звертатися ще ‚ дуже рекомендую
Марта Володимирівна-прекрасний лікар, яка блискуче володіє найсучаснішим методами діагностики і методиками лікування. Приємна у спілкуванні, дуже уважно. Була у неї на обстеженні декілька разів і завжди мала лише позитивні враження!!!
Лілія
Ви автор відгука. Відвідую Медичний Заклад "ДВ" вже 13 років.Мабуть не вистачить слів щоб завдячити гінекологу Марті Володимирівні за все,за моє жіноче здоров"я,з яким за стільки років траплялись постійні негаразди..,за прекрасних двох синів,яких я народила завдяки саме Марті Володимирівні .Пояснює все чітко, доступно, відчуваю себе спокійно та впевнено у руках висококваліфікованого фахівця.Професіонал своєї справи і і просто хороша людина.Дякую Вам з кожний теплий прийом, за відповідь на кожен дзвінок,за всі рекомендації .Ви лікар з великої букви!Я раджу Вас усім друзям і буду рекомендувати і надалі! Я щаслива і здорова жінка.

• 1998 г. — Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, магістратура на базі кафедри акушерства та гінекології;
  • Аспірантура на базі кафедри акушерства та гінекології №1;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

Курси

• 2004 р. — курси на базі Краківського національного медичного університету;
  • 2008 р. — курси на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2012 р. — курси на базі Presbiterien Hospital, США.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.