Лікарі косметологи у Львові (Галицький (Центр) район)

Діана
Привітна людина, комфортний кабінет, приємна музика і аромат, зручне розташування, якісна косметика. Рекомендую!
07 червеня '19 г.
Юліанна
Спеціаліст з великої букви! Одразу помітно, що людина віддана своїй роботі, постійно вдосконалює звої знання! Депіляція-супер, косметологія-супер, задоволена всім! І ще Оля просто приємна і ввічлива людина! Я-постійний клієнт, раджу всім!
Наталія
Робила декілька процедур, задоволена результатом! Шкіра обличчя сяє! Ніжки після шугарингу просто супер! Відношення прекрасне! Кваліфікований професіонал!!! Дякую!!!
Наталія
Дуже задоволена!!!
Косметолог
Ольги Судник надає консультаційні послуги, проводить діагностичні огляди. Виконує різноманітні доглядові процедури. Лікар займається терапією акне, целюліту, алопеції, куперозу. Виконує воскову депіляція та шугаринг, пілінг та різні види чистки обличчя. Практикує мезотерапію, обгортування, ревіталізацію, іонофорез, електротерапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Дерматокосметолог
Яворська Наталія Василівна – дерматокосметолог вищої категорії, володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси, лазерної та апаратної косметології, мезотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Спеціаліст займається проведенням косметологічних процедур по догляду за шкірою обличчя та тіла. Кожному пацієнту підбирає індивідуальну програму лікування в залежності від віку, стану та типу шкіри. У своїй роботі використовує масажі, косметичні маски, пілінги, обгортання, скрабування.
Дерматокосметолог
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог
Косметолог
Спеціаліст проводить косметологічні процедури по догляду за шкірою обличчя та тіла, усуває різні дефекти. В роботі використовує неінвазивні методи лікування, при яких не порушується цілісність шкірних покривів. Лікує вугрові висипання, постакне, дрібні зморшки, пігментні плями, целюліт.